Sıra Bizde. İşte Kadınların Çekici Görünmek İçin Yaptığı Hatalar

0

Bir önceki yazımızda erkekleri acımasızca eleştirdik.İğneyi karşı cinse batırınca, kendimizi de eleştirmek şart oldu. Haydi azıcık objektif olalım. Erkekler hata yapar da, kadınlar geri kalır mı? İşte kadınların çekici olmak için yaptığı hatalar;
1-Bulunduğunuz her ortamda abuk sabuk resimlerinizi çekip facebook ,twitter ya da instagrama koymak zorunda mısınız? Tamam çok güzel ve çekici olabilirsiniz ama ille de onay almak zorunda mısınız?

kadin1
2- Adına daha genç ya da sağlıklı görünmek diyebilirsiniz, ancak solaryum sizi daha çekici kılmıyor. Üstelik sizi gören herkes deri kanseri riskinden bahsetme ihtiyacı duyuyor. Hem fazla bronzlaşmak yaşlı görünmenize nden oluyor…Farkında mısınız? Hatta doğal görünmüyorsunuz.
3- Birileri, topuklu ayakkabılar kadınları daha çekici gösteriyor demiş. Emin olun, bu insan asla bu ayakkabılarla 1 saat bile ayakta kalmamıştır. Çevrenizdeki insanlar her an sizin düşeceğiniz kaygısıyla konuştuğunuz konulara yoğunlaşabilemez.Lütfen üzerinde sağlıkla yürüyebileceğiniz ayakkabılara yatırım yapın.
4- Dış görünüşünüz nasılsa öyle davranın. Gösterişli bir kadının, anneannesinin yaşama bakışıyla hareket etmesi insanların kafasını karıştırabilir.
5- Ağır makyaj kimseyi kandıramaz. Bazen yüzünüzde sivilce ya da uçuk çıkabilir. Her türlü farklı tonu kapatmaktansa dürüst olmak daha iyi değil mi?

kadın pus up
6- Akşamları dışarı çıkarken size neler oluyor? Bu giydiğiniz kıyafetler sizi temsil ediyor mu? Çekici olmanın tek yolu dekolteden mi geçer?
7- Bu günler de kadınlar memelerinin boyutlarına kafayı takmış vaziyette. Estetik cerrahinin nimetlerinden henüz yararlayamayanlar çareyi sihirli sütyenlerde arıyor. Push up ya da double push up terimleri, kadınlara hiç yabancı değil.
8- Kadınlar dudaklarını fazlasıyla önemsiyor. Kozmetik dünyasının en çok kazandıran ürünü olan ruju,kadınlar tüm cömertlikleriyle kullanıyorlar. Peki karşı cins bundan etkileniliyor mu? Çok emin değilim…

piercing
9- Bir de piercing sorunu var. İnsan evladı kendine neden bu acıyı çektirir bilemiyoruz. Küpe sayısının artması neyin göstergesi bilinmez.
10- Kadınların kendilerini daha çekici ya da arzulanır yapmak için kullandığı bir takım mimikler vardır. Bazılarına çok da yakışır. Ama bazıları vardır ki; konumu sadece ucuzlatır.
Erkek ya da kadın olsun herkes konuşabildiği,rahatlıkla sığınabildiği veye güvenebildiği bir eş arar. Gereksiz karalamalar ihtiyaç yoktur. Aslolan resim değil dostluk ya da uzun yol arkadaşlığıdır.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın