Seks Hayatınız Ne Durumda…

0

Çiftlerin seks hayatları birbirlerinden çok farklı, kimisi inanılmaz uyumlu iken kimi çift birbirlerine dokunmuyor bile. Herkes havalara uçuracak, kusursuz bir seks hayatı ister ama onu yaratmak unutmayın ki sizlerin elinde. Hem kadın hem erkek bu konuda çaba göstermeli, sadece karşınızdan bekleyerek seks hayatınız canlanmıyor.
Cinsel yönden birbirlerine bağlı çiftler daha affedici, hassas,keyifli, ilgili ve şefkatli oluyor. Peki neleri doğru yapıyorlar dersiniz;

çiftler17

Birbirlerine dokunmayı seviyorlar, seksi bir dokunuş olması şart değil ama masum bir dokunuş bile akşam için kıvılcım yaratabiliyor.
İletişimleri kuvvetli, konuşmadan anlaşamayacaklarının farkındalar ve kendilerini ifade etmeyi biliyorlar. Küsüp surat asmadan hem ev yaşamında hem de yatakta birbirlerinden ne beklediklerini açıkça söylüyorlar.
Güven ilişkinin yapı taşı, kuşku duymadan kafası ve kalbi rahat olan bir kadın sevgilisine ve sekse kendisini daha rahat adıyor.
Günlük rutin koşuşturmalar yorucu olsa da sevişme düzenleri var. Çiftleri yakınlaştıran cinsellik, olmadığında uzaklaşıyorlar. Özellikle erkekler yakın hissedebilmek için daha çok sekse ihtiyaç duyar, haftada kaç kere seviştiğinizin önemi yok ortada birleşin yeter.

seks18

Sevişirken utanmıyorlar aksine birbirlerini seyretmekten zevk alıyorlar. Seksi ateşleyen birbirinin gözünün içine bakarak doyuma ulaşmak, bir de nereye ve nasıl dokunulmasını istiyorlarsa bunu rahatça ifade ediyorlar.
Bakımlı olmak partnerinize onu önemsediğinizi gösterir. Vücudunuza, cildinize, saçlarınıza bakım yaptığınızda iyi hissetmeniz libidonuzu da etkiliyor.
İllaki yatakta ve akşam yapılan bir seks gerekmiyor, banyoda, mutfakta, halıda ya da koltukta yapılan ayaküstü hızlı bir seks çok doyurucu olabiliyor. Üstelik hızlı bir birleşmede neye ihtiyacınız olduğunu bildiğiniz için karşılıklı tatmin de artıyor.
Geçmişten gelen ya da anı ateşleyecek özel kelimeleri var, bunu söyledikleri zaman daha çok yakınlaşıp gülüyorlar. Ortak bir dilleri var.

seks5

Özel zamanlar, geceler yaratıp farklı deneyimler yaşıyorlar. Seksi iç çamaşırlarını giyip bir otelde sevişmekten hoşlanıyorlar. Plansız ve saat derdi olmadan geçirdikleri romantik bir gece çiftleri tazeliyor.
Seksi güç savaşı gibi görmüyorlar, karşı tarafı sevişmeden cezalandırmak gibi ilkel davranışları yok.
Olumsuz şeyler düşünüp karamsarlığa kapılmak yerine bu ruh halinden çıkmak için sevişmeyi deniyorlar. Üstelik rahatlamak ve gevşemek de bedava.
Seksten beklentileri gerçekçi olmalı, çünkü her seksin taraflara göre değişen ve doğru gelen kendi dinamiği var.

Lütfen Paylaşın...

Bu yazı yorumlara kapalıdır.