Seks Güzel de Aklınızdan Geçenleri Sorabiliyor musunuz?

0

Cinselliği eşiyle beraber keşfeden bir çok kadın soruyor bunu… Deneyimli deneyimsiz farkının önemi var kuşkusuz, her iki durumda da birlikte olmaktan zevk aldığınız kişiyle seksle ilgili ne kadar konuşabilirsiniz?
Cinsellik öğrenilebilir bence. Kadın olarak kendimizi tanıdıkça bunu anlıyoruz.
Sırada aklımıza takılan bazı sorular var…

Orgazm taklidi yapmak şart mı? Her sevişmenin onunla bitmesi gerekmez, önemli olan cinselliği ne kadar mutlu yaşadığımızdır.
Sevişirken aklımızdan başka düşünceler geçip konsantrasyonumuz bozulamaz mı? Bozulur tabii, tüm günün yorgunluğu da eklenince yatakta rahat olamıyoruz. Hiç olmazsa yatmadan önce kendimize biraz vakit ayırırsak, cinselliğe konsantre olabiliriz.

seks13

Filmlerdeki cinselliği yaşayabiliyor muyuz? Uyum olduktan sonra neden olmasın, birbirimizin zevklerini bilmekle başlar keyifli cinsellik.
Eş zamanlı orgazm her seferinde olunabilir mi, özellikle erkekler önce oluyorsa çaresi bulunamaz mı? Onunla konuşup sorunun adını koyarsak bulunabilir. Orgazm olmanın egzersizleri olduğu gibi, erken boşalmanın da var.
Diyelim ki aklınızda bir fantezi var, partnerinize söyleyebilir misiniz? Her iki tarafta bunu istediğini konuşmalı ki yataktaki keşifler artsın.
Hiç seks oyuncağınız oldu mu? Partnerimize bunu sorduk mu, belki o da istiyordur.
Seksi sadece yatakta mı istiyoruz, neden evin başka yerlerinde de yapmak istediğimizi dile getirmiyoruz?
Bazen düşünüyorum da, 60’lı yaşlara gelince daha sakin bir seksi zaten yaşayacağız, aklımızdan geçenleri yapabilmemiz için doğru zaman şimdi.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın