Şehirde Yeni Bir Amerikalı…NYC

0

NYC (New York Color) artık Türkiye’de, Watsons mağazalarında satış yapmaya başladı. NYC çok uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler üreten bir Amerikan markası. NYC hakkında çok güzel ve etkileyici yorumlar duyduktan sonra Watsons mağazalarına ulaşmasını ne kadar çok bekledim bilemezsiniz. Bu markadan birçok ürün aldım.Beğendiklerimin yanında bana uygun olmayan ürünlerden de almış bulundum. Beğendiklerimi sizinle paylaşmak istedim.

Smooth Skin Pressed Face Powder Fiyatı; 5,99
Translucent yani renk vermeyen, matlaştırıcı pudra olarak kullanılabilecek olanı satılıyor sadece. Bence bu pudra fiyatına gore büyük işler başarıyor. Sadece çok yağlı bir cildiniz varsa gün içinde bir kere daha uygulamanız gerekebilir. Pudranın içinden ayrı olarak süngeri de çıkıyor. Böylece fırça masrafına da girmemiş olucaksınız!
NYC5
Sun 2 Sun Bronzing Powder Fiyatı; 9,99
İçinden 2 tane pigmentasyonu yüksek bronzlaştırıcı çıkan bu ürünün de performansı fiyatına göre gerçekten mükemmel. 2 bronzer olmasının bir avantajı da ikisini karıştırıp üçüncü bir renk daha elde edilebilmesi!

Cheek Glow Powder Blush Fiyatı; 7,99
NYC pudra yüz ürünlerinde başarılı. Allıkların hem pigmentasyonu yüksek hem de içinden minik bir fırçası da çıkıyor. Yalnız tek bir eleştirim var, o da allığın kapağının hemen kırılması. Onun dışında bu ürün de başarılı.
NYC1
Custom Compact Eyes 11,99
Bu ürün tüm aldıklarımın içinde favorim! 4 far, 1 far bazı ve 1 aydınlatıcı içeren bu paletin asıl amacı , gözünüzün rengine göre farları seçmeniz. Benim gittiğim Watsons’da yeşil ve kahverengi gözler için iki farklı palet vardı ve ikisinin içindeki renkler birbirinden güzel. Ayrıca ürünün içinden aplikatörü çıkıyor ve arkasında hangi farı nereye süreceğiniz resimle anlatılıyor. Far sürmekte acemiyseniz bu palet tam size gore.

Sky Rise Lengthening Mascara Fiyatı;4,99
O kadar far aldım bir de maskaralarından denemek istedim. Bu maskaranın özelliği kirpiklerinizi uzun göstermek ve benim kirpiklerimde ayrıca ayırıcı bir etkisi de oldu. Eğer yeni bir rimel arayışındaysanız ,Sky Rise’a bir şans vermenizi öneririm.
NYC4

Smooch Proof 16H Lip Stain Fiyatı; 11,99
İddası 16 saat boyunca dudaklarınızda kalması ve gerçekten öyle bir potansiyel görüyorum. Rimmel London’un 1000 Kisses adındaki lip tinti ile aynı. Bu lip stainde balm yok fakat buna gerek de duymayacaksınız. Dudaklarınız fazla kuruysa önereceğim bir ürün değil, fakat hazır yaz aylarındayken suya girince de çıkmayacak bu rengarenk ürünlere bir göz atmalısınız.

Bella-İstanbul-2013

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın