Şarkılar, Kanserli Kadınlar İçin! Var mısınız?

0

Dayanışma içinde olabilmek. Çağımızda önümüze çıkan bir çok zorluğa göğüs gerebilmek, engelleri aşabilmek için belki de en etkili silahımız. Tek başına olmadığını bilerek yaşama dört elle sarılmayı sağlar dayanışma ruhu.

Ülkemizde her yıl binlerce kadın kansere karşı çoğu zaman imkansızlıklar içinde büyük bir savaş veriyor. Onları bu mücadelesini desteklemenin bir çok yolu var. Ve artık benim de “bu mücadele de bir katkım olabilir” diyorsanız kanserli kadınlarla dayanışma içinde olan Pembe İzler Derneği ile tanışmanızın zamanı gelmiş demektir.

Çünkü, Pembe İzler’in amacı kadınlarda sık gözlenen kanserler için bir dayanışma platformu yaratmak. Yani imkanı olamayan kadınların tedavi masraflarını karşılamak, bu süreçte yaşadıkları sorunları paylaşmak, yanlarında olmak. Yani dayanışma içinde olmak.

şarkılar kanserli kadınlar icin

Pembe İzler Derneği, 27 Nisan’da İstanbul’da bir konser düzenliyor. Gecenin tüm geliri kanser tedavisi gören kadınlar için kullanılacak. 27 Nisan Garage İstanbul’da Yüksek Sadakat ve Uğur Aslan’ın katılacağı konserde kansere inat şarkılar söylenecek.

Bir maniniz yoksa konsere gidin o coşkuya siz de ortak olun. Hem şarkılara eşlik edersiniz hem de kanserli kadınlara yalnız olmadıkları mesajını verirsiniz. Kim bilir belki bir sonraki etkinlik için ilk adımı siz atarsınız

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın