Sarayı Periler Sarmış, Ünlü Şarkıcı 50 Yaşında Anne Olmuş…

0

Buralarda gündem fazlasıyla ağır. Acılar, sorunlar üzerimize üzerimize geliyor. Ama dünyanın başka yerlerinde çok farklı şeyler yaşanıyor. Arada nefes almak lazım.

Mesela, İsveç Sarayı periliymiş. Bunu söyleyen de herhangi bir değil, İsveç Kraliçesi Silvia. İsveç devlet televizyonu tarafından hazırlanan ve önümüzdeki günlerde yayımlanacak belgeselde Kraliçe Silvia’nın daimi ikametgahı olan Drottningholm Sarayı’nı “küçük” arkadaşlarıyla paylaştığını anlattı.

Kraliçe, sarayda “kimi zaman tümüyle yalnız olmadığınızı hissediyorsunuz” ifadelerini kullandı.

BBC’de yer alan haberde, Kraliçe’nin sarayda yaşadıklarına inandığı perilerin iyi huylu olduklarına inandığını belirtiliyor.

50 yaşında ilk çocuğu doğurmak mümkün mü? Bunun mümkün olduğunu gösteren bir kaç vaka var. Ancak bilimsel açıdan kadın doğurganlığının 45 yaş üzerinde binde 20’lere kadar düştüğü biliniyor.Yani imkansız değil ama çok zor. Hamileliğini gözlerden uzak yaşayan Janet Jackson’ın doğum yaptığı haberi bu nedenle büyük ilgiyle karşılandı.

 

Çünkü, Amerikalı şarkıcı Jackson, 50 yaşında anne oldu. Basın danışmanı Jackson’ın rahat bir doğum yaptığını bir kaç gün dinleneceğini duyurdu. Janet Jackson ve eşi Wissam Al Mana oğullarına Eissa Al Mana ismini verdi.

Janet Jackson’ın anne olduğu haberi, geç annelik kavramının da yeniden tartışılmasına neden oldu.

 

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın