Sağlık ve Güzellikten Modanın Kalbine

0

Özlem Süer House Nişantaşı, 27 Ekim’de Tepeden Tırnağa Bakım Programı adı ile bir etkinlik düzenledi. Kentli Kadın olarak biz de davetliler arasındaydık…

Arp ezgileri eşliğinde kulaklarımızın pası silinirken, Sevgili Özlem’in her zaman şık olan sonbahar-kış koleksiyonunu da keşfettik.

Beslenme ve Diyet uzmanından sağlıklı saç, cilt ve vücut için beslenme bilgilerini dinledik.

Özlem Süer’den vücut şekli,cilt ve saç rengine göre giyim tüyolarını aldık, ardından defilesini izledik.

pierrefabre7

Dermokozmetikler ile ilgili bilgileri ve bizlere özel hazırladıkları hediyelerini aldık.

Yaza veda edip sonbaharı karşıladığımız bugünlerde saçlarınız, cildiniz ve vücudunuz Pierre–Fabre Dermokozmetik ürünler ile kışa hazırlanıyor.

Pierre–Fabre Dermokozmetik ürünlerin markaları Avene, Elancyl ve Klorane ürünleri…bu markaların ürünlerini geçtiğimiz bir yıl içerisinde denedim.

pierrefabre2

Eau Thermale Avene; her tür cilt tipi için bakım ürünleri, yaşlanma karşıtı bakım ve güneşten korunma ürünleri dahil çok geniş yelpazesi olan bir marka.

Elancyl uzmanlık alanı vücut güzelliği olan bu marka 40 yılı aşkın bir süredir kadınların nem,parlaklık,sıkılaşma ve incelme isteklerini doğal içeriklerle karşılıyor. Selülit bakımında masaj metodunu ilk uygulayan Elancyl kadınlar tarafından güvenle kullanılıyor.

pierrefabre4

Klorane; saç bakımında bitkisel uzmanlığın adresi… yulaf sütünden tutun nar ekstresi,mango yağı, şakayık,kinin,papirüs,mersin bitkisi,latin çiçeği,manolya,ısırgan otu,turunçgiller ve keten lifi bitkileri ile saçlara sağlık veriyor.

Böyle hoş ve özel bir davet için teşekkürler….

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın