Doğal Görünümde Bir Makyaj İçin…

0

Yaz bitti ve ten renkleri açılmaya başladı. Cildinizi koruyarak da renkli ve güzel görünmek, son çıkan renkli nemlendiriciler ile çok daha kolay ve cazip. Üstelik ten renklerine göre çeşitliliği göz önüne alındığında, artık evden sade ve doğal bir makyaj ile her zaman bakımlı çıkmak mümkün oluyor. Çok sık söylüyoruz; güzel kadın yoktur bakımlı kadın vardır.
Bu renkli nemlendiriciler sayesinde renk düzensizliklerini, lekeleri veya sivilce gibi günlük sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Daha önce kullanılan fondötenler cildin hava almasını engellediği için cilde zarar verebiliyordu. Yeni renkli nemlendiriciler ile kusurları kapatabileceğiniz gibi, cildinizi güneş ve soğuk hava koşullarına karşı da koruyabilirsiniz. Renkli bir nemlendirici ile birlikte kullanacağınız bir iki makyaj dokunuşu ile,canlı ve dikkat çekici görünmemeniz imkansız.
Cilt yapınıza göre konusunda iddialı olan ürünlerden bazıları ve özellikleri;
• Physician’s Formula Organic Wear SPF15; Hafif formülü ile hem doğal bir görünüm ve koruma sağlıyor hem de ağırlık hissi vermiyor. Pürüzsüz bir görünüm sağlayan ürün aynı zamanda cilde ışıltılı ve hafif bir bronzluk veriyor.

physicians

• Shiseido Skincare Tinted Moisture Protection SPF20; Hassas ciltler için ideal olan ürün bitkisel özler içeriyor. Cildi canlandıran ürün aynı zamanda güzel bir renk görüntüsü de veriyor. Ürün dışarıdan koyu görülmesine rağmen uygulandığında rengi açılıyor. İlk sürüldüğünde parlak bir görüntü veren zaman içinde parlaklığını yok ediyor. Cildi dinlendiren ve canlandıran bir ürün.

shiseido2

• Laura Mercier Tinted Moısturizer SPF20; (Oil Free) Yağsız renkli nemlendirici olarak kullanılan ürün hem cildinizin rengini düzenliyor hem de günlük nemlendirmenizi sağlıyor. Sivilcelenmeye müsait yağsız ciltler için özellikle çok uygun. Cildinizdeki renk düzenini sağlayan ürün ile daha sağlıklı ve güzel görünmek mümkün.

laura

• Mac Studio Moistute Tint; Cilde ilk sürüldüğünde yoğun olan ürün uygulama bittiğinde yumuşak ve pudramsı bir his bırakıyor. İçeriğinde vitaminler, antioksidanlar gibi güçlü destekleri olan ürün özellikle yorgun cilde yardımcı olup canlı ve şık bir görünüm sağlıyor.

mac

• Nars Pure Radiant Tinted Mousturizer; Cildinizi gün boyu nemlendiren ürün aynı zamanda güneşten sizi koruyor ve akma yapmıyor. Sıcak günlerde bile güzel görünmeniz konusunda yardımcı bir ürün.

nars

• Babor Skinovage Complex C; Lifting etkisi çok güçlü olan ürün cildi güzelleştirip nemlendirirken içeriğindeki kuvvetli vitaminler sayesinde cildi sıkılaştırıyor.

babor

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın