Önemli Bir Güne Hazırlanırken…

0

Sizin için çok önemli olan bir güne hazırlık yapıyorsunuz diyelim. Uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızla karşılaşacağınız, harika görünmek istediğiniz bir etkinlikten söz ediyoruz. Çocuğunuzun mezuniyet partisi, değer verdiğiniz birinin doğum günü, bir nişan veya düğün olabilir. Paniklemeden hazırlık yapmak, kendinize duyduğunuz güveni arttırır.
Sırasıyla neler yapabilirsiniz;
• Öncelikle cildinizden başlayın. Lekeler,cilt tonu farklılıkları,akne izleri ve ince kırışıklıklar için lazer uygulaması gerekiyorsa, 3-6 ay arası zamana ihtiyacınız var.
• Saçlarınızı “uzun mu, kısa mı kullanmak istiyorsunuz” ya da “rengini mi değiştirmek istiyorsunuz” önce buna karar verin ki hazırlık yapacak zamanınız olsun.
• Makyajınızı nasıl yapacaksınız, denemek istediğiniz uygulamalar varsa şimdiden başlayın.İyi bir makyöz bulup, size yakışan makyajı bulmak zaman alabilir.

bakım7

• Kaşlarınızla problem yaşıyorsanız, şekil vermek ya da kalıcı makyaj için 4 aylık bir süreye ihtiyacınız olacak.Takma kirpik denemek istiyorsanız, çeşitleri çok fazla..Size yakışanı bulmaya çalışın.

• Birkaç kilo fazlanız varsa, hızla yürüyüşe veya spora başlayıp kurtulun.Bunu size zarar vermeyecek detokslarla destekleyebilirsiniz.Bir profesyonelden yardım alın.
• Tabii ki giymeyi düşündüğünüz kıyafeti satın almak ya da diktirmek için hızla araştırmaya başlayın.

giyim
Programınız yaklaştıkça, size denemeyi tavsiye edeceğimiz kurtarıcı ürünlere de bir göz atın;
Pantene Pro-V Günlük Nem Yenileme Maskesi, saçlarınıza istediğiniz nemi verecek.
Takma kirpiğe karar verdiyseniz, M.A.C. ‘ı tercih edebilirsiniz.Kalıcı kirpikler 6-8 hafta arası kalır.
Otobronzan sürmek istiyorsanız, Clinique Self Sun Face Tinted Lotion kullanabilirsiniz.

Saçlarınızı parlatmak için, Nuxe Huile Prodigieuse OR pırıltılı kuru yağı tercih edin.
Cildinize sıkılaştırıcı bir yüz maskesi uygulayın, L’occitane Immortale yüz maskesinden memnun kalacaksınız.

 

 

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın