Olmaz Olmaz Demeyin. 3 Eylül 2014’de Bunlar Oldu…

0

Gezi olayları sırasında Ankara’da polisin silahından çıkan kurşunla hayatını kaybeden Ethem Sarısülük davasında yargılanan polis memuru Ahmet Ş., 7 yıl 9 ay 10 gün hapis cezasına çarptırıldı

olmaz almaz demeyin

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya hesaplarından Facebook akşam saatlerinde büyük bir sorun yaşadı. Facebook’a girmek isteyen kullanıcılar hata mesajıyla karşılaştı.
Yaklaşık 30 dakika süren sorun sonrasında kullanıcılar Facebook’a girebildi. Facebook dakika başına 22 bin 453 dolar kaybetti!

olmaz olmaz 1

İstanbul Avcılar’da E-5 Karayolu’ndaki bir tankerin çarptığı üst geçit büyük bir gürültü ile çöktü. Üst geçidin çöken parçası tankerin ve diğer yönde ilerleyen bir minibüsün üstüne düştü. Tankerin sürücüsü ve 1 kişi yaralanırken, minibüsün sürücüsü ise öldü. Kaza nedeniyle yol trafiğe kapandı, metrobüs seferleri yapılamadı

olmaz olmaz demeyin2

Bu yıl havacılık tarihinin en kötü iki kazasını yapan ve 537 yolcusunun ölümüne neden olan Malezya Havayolları “ölmeden önce ne yapmak istersiniz?” başlıklı bir anket yayımladı. Şirket tepkiler üzerine bu kampanyadan vazgeçti.

olmaz olmaz4

Hindistan’ın kuzeyindeki Himachal Pradeş eyaletinde yiyecek için bir eve giren maymun aradığını bulamayınca çaldığı paraları insanlara dağıttı.

Lütfen Paylaşın...

Bu yazı yorumlara kapalıdır.