Mutlu Bir Cinsel Yaşam, İş Hayatında Başarı Getirir

0

Stresli bir yaşam diye başlıyorum yine ama gerçekten de her şeyin ucunda o var. Stres, cinsel hayatın düşmanı, oysa öğrenilmesi gereken stresi işte bırakıp hayatınızı renklendirmek ve başarıya temel olmasını sağlamak.
Yöneticiniz işe gergin geldiğinde hiç iş arkadaşlarınızla konuşmadınız mı “Herhalde eşiyle kavga etti ya da problemleri var” diye… Pek çok kişi böyle düşünüyor. Ya da bekar bir kadın yöneticiniz varsa ve size iş yerinde kök söktürüyorsa “Off birisini bulsa da kurtulsak” diye düşünürsünüz. Belki var ve kötü bir gece geçirdi, hemen bileti kesmeyin…

kızgın2
Gerçekten de başarılı bir cinsel hayat, neredeyse iş başarısının da yarısı. Mutlu geçirilmiş bir gece ertesi gün işinize yansır, ama mutsuz, huzursuz bir gece hormonlarınızı alt üst eder. Çünkü cinsel ilişki veya ruhunuza iyi gelen ilişkiler takip eden 24 saate etki ediyor, mutluluk hormonları bu sürede en üst seviyededir. Bu dönemde daha enerjik daha verimli çalışırsınız bu da elbette yöneticilerinizin gözünden kaçmaz, terfi için size zemin oluşturur. Tam tersi stres hormonu, seks hormonlarını aşağı çeker, istek azalır ve performans düşer, erken boşalma olur. En doğrusu stresi yatak odanızın dışında bırakmayı başarabilmek.

seks14

Üst pozisyonlardaki kadın yöneticiler sert karakterli ve güçlü durmak zorundadır, çizgili takım elbise giymişse “otoritesini göstermek istiyor” anlamındadır. Kolunu masaya koyma şekli bile hakimiyetini gösterir. Erkekler de güçlü kadınlardan çekinir açıkçası, sözünü geçirebilecekleri birini tercih ederler. O yüzden de zeki,akıllı ve güçlü bir kadın da olsanız bir omuz ararsınız, bilmiyormuş gibi yapıp erkeğe danışarak onun otoritesini kabul edersiniz.
Mutlu bir cinsel yaşamın sırrı sizi mutlu eden bir partner, ilişkinizi yaşarken onunla konuşarak, bölgelerinizi tanıyarak ilişkinizdeki tatmini arttırabilirsiniz.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın