Modayı Detaylarla Kişiselleştirin

0

Tarzınızı oluşturmak için yapacağınız sihirli dokunuşlar aslında detaylarda gizlidir. Küçük ayrıntılarla stilinizi yaratmak hiç zor değil…

“Nail Art” son yılların parlayan yıldızı; artık oje devri kapandı. Onun yerini desenli, değişik sembollerle süslenmiş, dövmeli tırnaklar aldı.

Tırnaklarınızın ojeden sararmasını da önleyen tırnak yapıştırıcılarıyla uzun süre bakımlı kalabilirsiniz.Sephora’nın “nail patch” lerini denemenizi öneririz.

oje24

Renkli ve aynalı gözlük camları çok gözde; gözlüğün modelinden çok camları göz alıyor. Mavi, roze ve sarı tonlarda aynalı gözlükleri saçlarınız açıkken kullanın ve kıyafetinizin rengiyle kombinleyin.

gözlük7

“Two bags” yani çift çanta trendi ile tarzınızı yenileyin. Aynı markanın farklı boyutlardaki iki çantasını sırt çantası ve omuz çantası olarak kullanabilirsiniz.

Kendi tarzınızı yaratırken ayrı form ve renklerde farklı markaların çantalarını bir araya getirin.

çanta31

Bandanalar sezonun önemli aksesuarlarından; sadece başınızda ve boynunuzda değil, şapkanızın etrafına sarın. Bileğinize sarın veya kemer yerine belinize takın.

bandana

Gösterişli küpeleri jean, tişört ve sneakarslarınız ile beraber takın. Özellikle tek kulağa takılan küpelerle tarzınızı değiştirin.

Her parmağınıza yüzük takın. Sade yüzükleri, doğal taşlı iri yüzüklerle beraber kullanın. Çiçek motifleri, sonsuzluk işaretleri, hayvan motifleri  ve sezonun hit parçası dörtlü yüzükler ile parmaklarınız boş kalmasın.

yüzük3

Omuzdan askılı çantaları bileklerinize dolayarak, bileklik takmak yerine zincirli çanta askıları ile hoş bir stil  yakalayın.

çanta32

Klasik çantalarınızı “bag bugs” larla, tüylü, payetli ve kürklü sevimli canavarlarla süsleyin. Karlito ile bu başlayan akım çok keyifli, eşarp ve püskülleri de çantalarınıza asabilirsiniz.

çanta33

Ayakkabıları sade kullanmayın. Onun yerine zincirler, fiyonklar, taşlar ve tüylerle süsleyerek giyin.

ayakkabı29

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın