Kaşlarınız Sizi Anlatıyor…

0

Yüz okuma uzmanı Jean Haner, kaşlarınızın şekillerinin kendinize güven, mantık, atılganlık, motivasyon, örgütsel yetenekleriniz ve nasıl karar aldığınızı gösterdiğini söylüyor.

Kısa kaşlılar stresle kolayca başa çıkamayan tipik insanlar ve bu kişiler aynı zamanda arkadaşlarının problemlerine de yardımcı olmaktan hoşlanmazlar.
Uzun kaşlılar stresle başa çıkmada başarılılar, çok arkadaşları var ve arkadaşlarını dinleyip onların sorunlarına yardımcı olmaktan mutlular .Aynı zamanda rekabetçi, iyi işler alır ve iyi çalışırlar.
Doğal olarak ince ve seyrek kaşlılar şüpheci ve başkalarına karşı temkinli yaklaşıyor. Hep dikkatli olmak zorunda hissettiklerinden, hayatlarını da dikkatli yaşarlar.
Kalın kaşlılar aktif olmayı seven, kendine güvenen, her şeyi düşünerek sonuca varırlar. Her şeyi planlayarak ve düşünerek yaptıkları için, bir aksilik olur da yapamazlarsa kolayca hayal kırıklığına uğrarlar.

beauty woman in a white dress.

Yüksek kavisli kaşlılar hassas bir konumda olup, kolay ulaşılamayan kişiler. Mükemmeliyetçi olma eğilimindedirler,diğer kişilere ısınmaları biraz zaman aldığından bazen kendini beğenmiş olarak da algılanabilirler.
Göze yakın düşük kaşlılar yumuşak ve cana yakın kişilerdir. Verdikleri sözleri yerine getirirler ve sonuna kadar size destek olurlar.
Yuvarlak kaşlılar nazik ve başkalarının ihtiyaçlarını düşünüp önem verirler. İnsan ilişkilerinde anlayışlı ve yaşamlarında “kazan kazan prensibini” uygularlar . Her zaman iletişimde kalır ve kendi yollarına gitmezler.
Yay şeklinde kaşlılar aldıkları kararlarda her zaman duygusallıktan uzak, mantıklı düşünürler.
Sivri kaşlılar iyi mizah duyguları vardır, eğlencelidirler ve hızlı düşünür, hızlı konuşur ve hızlı karar verirler. Aynı zamanda duygularıyla hareket ederler.
Kaşlar kendine güvenin ifadesidir. Kaşları alınmaktan incelmiş olanların kendilerine güvenleri azdır ve karar vermekte zayıftırlar.
Şimdi aynanın karşısına geçip kaşlarınıza bakmaya hazır mısınız?

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın