Kadınlar Güzel Olmayı Sever,  Şimdi Yenilik Zamanı…

0

Kadınlar için yenilikleri takip etmek her zaman heyecanlıdır. Bu yenilikleri denediğinizde bir “trend setter” olarak etrafınızdan alacağınız iltifatlarla çok mutlu olabilirsiniz.

Givency Rouge Inderdit Vinly yeni bir ruj koleksiyonu ve öne çıkan ürünü Noir Revelateur şeffaf siyah ruj serinin fenomeni. Formülünün özelliği dudakların Ph seviyesine göre reaksiyon veriyor. Her dudakta farklı renk alıyor, açık mor ve mürdüme dönüyor. Ayrıca sürdüğünüz her rujun üzerine uygulayarak, dudağın rengini daha koyu ve baştan çıkarıcı hale getiriyor.

givencyrouge

Estee Lauder Advanced Night Repair Concentrated Recovery PowerFoil Mask yeni bir bakım sunuyor. Maskenin iç katmanı onarım yaparken cildi dış etkilerden koruyor. Dış katmanı ise cilde normalden 25 kat hızlı nüfuz ederek genç ve ışıltılı bir cilt vaad ediyor.

Haftalık uygulandığında cilde ihtiyacı olan nemi veriyor, 10 dakikada cildi parlak ve pürüzsüz, aydınlık hale getiriyor. Kan dolaşımını hızlandırarak toksinlerin atılmasını sağlıyor. Gözenekleri temizleyerek, aşırı yağlanmayı da önlüyor.

Estee Lauderpowerfoilmask

Tom Ford’un yeni parfümü Soleil Blanc, ılık yaz akşamlarını andırıyor. Çiçeksi notalarında Mısır yasemini, sümbülteberin ve ylang ylang var. Kakule aroması ile başlayan harman bergamut ve antep fıstığı ile devam ediyor. Parfümün özünde tonka ağacı, sıcak amber ve hindistan cevizi sütünden ilham alan kremsi karışım sizi büyülüyor.

tomfordsoleilblanc

Bioderma Atoderm Shower Oil kuru ciltlerin kurtarıcısı olacak. Kuru ve atopik ciltlerin nem problemini duştan başlayarak dengeliyor ve ciltteki hasarları onarıyor. Ayrıca tahrişi ve kaşıntıyı  önlüyor. Ayçiçeği ve Hindistan cevizi özleri ile cilde treapi yapan ürün, içeriğindeki vitamin PP ile cildi yoğun olarak nemlendiriyor.

BiodermaAtodermshoweroil

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın