Kadınlar Güldüren Erkeklere Aşık Olur Ama…

0

 

Neredeyse tüm ilişki gurularından aynı şeyi duyarsınız; ”Kadınlar kendilerini güldüren erkeklere âşık olur…”  Doğru, kim yanında iyi espri yapan bir insan istemez ki? Ama bir erkekle “sadece iyi espri yapıyor” diye de uzun soluklu bir ilişkiye girmek ayrı bir konu.

Kendi yaşamıma ve çevreme şöyle bir baktığımda “iyi evlilik” diye tanımlanan ilişkilerde erkekler bırakın espri yapmayı, gülümsedikleri anlar bile sayılı… Bu konuya nereden geldim?

 

ata demirer

Magazin basını hafta başından bu yana bir boşanma haberini manşetlerinden düşürmüyor. Özge Borak- Ata Demirer evliliği bitiyormuş. Boşanma haberleri kimseyi mutlu etmez elbette. Ancak biz üçüncü insanlara “vardır bir bildikleri, hayırlısı olsun …” demek düşer… Düşer de neden komedi dünyasında isim yapanların evlilikleri birer birer yıkılıyor diye düşünmeden de edemiyor insan.

cem yilmaz

 

Mesela Cem Yılmaz. Sürpriz bir karar ile Ahu Yağtu ile evlenen son yılların gözde isminin boşanma kararı da çabuk geldi. Bir yıl içinde boşandılar.

Okan Bayülgen ise evlilik yapma konusunda hayli cesur davrananlardan. Tam sayısını şu an bilemiyorum. Sanırım dördüncü turu da tamamladı.

 

 

sahan gokbar

Komedi dünyasının bazı isimleri ise, evlilik kapanına henüz kapılmadı. “Recep İvedik” karakteriyle müthiş bir gişe rekoru yakalayan Şahan Gökbakar şimdilik “tuzağa” düşmeyenlerden…

Bir de yıllardır evlenmek istediğini söyleyip kaçanlar var. Beyazıt Öztürk nam-ı diğer Beyaz. Siz bakmayın onun ekranlarda ailenin efendi oğlunu rolünü üstlenmesine, Beyaz da neredeyse 50 yaşına girecek.

Yani bırakın kadınları milyonları güldürmeyi başaran bu isimlerin istikrarlı bir ilişkiler pek mümkün olmamış. Tabii ki üç dört isimden yola çıkıp, kadınlar kendilerini güldüren erkeklere ilgi duyar ama onlarla evlilik uzun vadeli olmaz şeklinde bir sonuç çıkaramayız. Zaten evlilik gibi yaşamsal bir kararı alırken göz önünde tuttuğumuz tek kriter, erkeklerin espri seviyesi olmaz. Sevgi, saygı, geleceğe yönelik ortak beklentiler, ten uyumu diye bir çok başlık var dikkate alınacak. Yine de “ciddi görünümlü” erkekler evlilik konusunda biraz daha şanslı görünüyor değil mi?:)

 

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın