Kadının Dostu Moda Trendleri

0

Sonbahara geçişle beraber giyim tarzı da doğal olarak değişiyor. Askılı ve ince elbiseleri kıyafetleri üzülerek yerine kaldırırken, diğer yandan daha kapalı kıyafetlere yönelmeye başlıyoruz. Ama üzülmeyin, modacılar kadınların  bu mevsim değişiminden etkilenmesini önlemek için ellerinden geleni yapmış…Olabildiğince sıcak tasarımlar sürüldü kadınların beğenisine.

Kol boyları bu sezon uzadı. Eller ve parmaklar volanların, düğmesiz manşetlerin içinde kayboluyor. Bu tarz sadece salaş giyimde değil, şık bir ofis kıyafetine de uyum sağlıyor.

2017büyükkolmodası

Gucci’nin yeni modeli GG Marmont üç farklı boyutta, kamera kılıfı, sırt çantası ve alışveriş çantası olarak çeşitli şekillerde tasarlanmış. Bu sezonun “it bag” i farklı renkleriyle cezbediyor.

GucciGGMarmont

İnciler bu sezon her yerde; saçlarda, ayakkabı ve çantalarda ,trikolarda, bluz ve manşetlere zarifçe işleniyor. Özellikle saçlarda dağınık topuzda romanik görünüyor.

2017aksesuarmodası

Yazın bileğimize ve saçımıza bağladığımız ipek eşarplar bu sezon çanta saplarında yepyeni bir görünüme kavuşuyor.

Kısa saplı omuz çantalarını takma şekli de değişti. Omuzda taşımaya alıştığımız bu çantaları artık çapraz şekilde takmaya başlıyoruz.

2017kışçantamodası

Işıltıyı sevenler yaşadı, ihtişamlı uzun sallantılı ve taşlı küpeler tasarımcıların gözdesi olmuş. İster saçınızı toplayarak takın, isterseniz açık bırakarak her şekilde şık duruyor.

Tasmalar tüm ihtişamıyla geri döndü. Metal, ip, kadife ve taşlı modellerini aksesuarlarınıza katın.

2017aksesuartrendleri

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın