Kadın Olmanın Tadını Çıkarın…

0

Güzellik ve bakım dünyası kadınları mutlu etmeye devam ediyor. Kış aylarında enerjinizi düşürmeden sizlerin güzelliği için hazırlanmış yeni koleksiyonları, makyaj ve bakım ürünlerini ve parfümleri biran önce deneyin.

L’Oreal Brow Artist Maker belirgin, şekilli ve dolgun kaşlara kavuşmanızı sağlıyor. İlk adımda kremsi pudra formulü ile boşlukları doldurarak belirginleştiren, dolgunlaştırdıktan sonra özel fırçası ile şekillendiren kalemi beğeneceksiniz. 04 Dark ve 02 Cool Brunette olarak iki rengi var.

loreal-brow-artist-maker

Aveda Damage Remedy serisinin yeni üyesi Split End Repair kırık saç uçlarını onarıyor. Saç tellerini pürüzsüzleştiren ve yeni kırıkların oluşmasını önleyen krem saçlarınıza iyi gelecek.

aveda-damage-remedy

Lancome Absolue L’extrait Ultimate Rose Pearls serum maskesi global bir bakım sunuyor. Lancome gülünün kök hücrelerini, gül özlerinin yağ tanecikleri ile birleştiren serum ve maske uzun saatler boyunca cildi yoğun nemlendiriyor ve cildin parlaklığını artırıyor.

lancome-absolue-lextrait-ultimate-rose-pearls

Juvena Skinsation bakım serisi ile cildinizin günlük bakımını kendiniz seçebiliyorsunuz. Global Anti-Age Cream-Fluid ile beraber pürüzsüzlük, yenilik, koruma,nem ve sıkılık sağlayan konsantre serumlardan bir veye ikisini karıştırarak cildinize bakım yapıyorsunuz. Ürünün avantajı tek bir kremin içine farklı serumları karıştırarak cildinize gereken bakımı yapabilmek oluyor.

juvena_skinsation

Christian Louboutin’in piyasaya ilk kez çıkardığı parfüm serisi mağazalarda yerini aldı. Trouble in Heaven; amberi süsen,paçuli,tonka ağacı notalarını taşıyor. Bikini Questa Sera; sümbülteber ve yasemin kokularını gün boyunca üzerinizde tutuyor. Tornade Blonde; menekşe,kuş üzümü ve kırmızı gül çiçeklerinin tatlı ve yoğun notalarını taşıyor.

 christian-louboutinparfumes

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın