Jolie-Pitt Çiftinin Ayrılığı Daha Çok Konuşulur…

0

Ne savaşlar, ne terör olayları ne de ekonomi üzerindeki gölgeler insanları ilgilendiriyor. Yaşamın zorluğundan bunalan bizler, şatafatlı dünyanın dedikodularıyla kafa dağıtıyoruz sanki.

İki gün önce Angelina Jolie ile Brad Pitt’in boşanacakları haberi ortaya çıktığında tüm dertleri bir kenara koyup  sadece bunu konuşur olduk. Yıllarca gözlerimizin önünde çekilen romantik bir filmin başrolünde olan çift, evliliklerini bitirirken aksiyon tarzında karar kılmış gibi.

Angelina Jolie’nin boşanma davasını açarken, çocukların velayetini talep etmesi ve ayrılık kararını “ailenin sağlığını korumak” temeline dayandırması üzerine Brad Pitt ile ilgili kafalarda soru işaretleri belirdi. Pitt’in uyuşturucu ve alkol etkisiyle çocuklarına sert davrandığı iddiaları ortaya atıldı.

 

pitt cocuk istismarı ile suçlanıyor

Öyle ki Amerikan basınında bugün ünlü oyuncu hakkında çocuk istismarı suçlamasıyla soruşturma açıldığı ileri sürüldü. Soruşturmaya gerekçe olarak da Brad Pitt’in bir seyahatte ailenin özel uçağında çocuklarına sözel ve fiziksel şiddet uyguladığı iddiası gösterildi. Sonunda Los Angeles polis yetkilileri bu iddiaların gerçekleri yansıtmadığını açıklamak zorunda kaldı.

marion cotillard sessizliğini bozdu

Angelina Jolie – Brad Pitt çiftinin boşanması duyulduğunda Fransız oyuncu Marion Cotillard’ın ismi de sıkça anılır olmuştu. Çünkü Brad Pitt henüz gösterime girmeyen “Allied” adlı filmde Cotillard ile başrolü paylaşmıştı. Dedikodular, Pitt ile Cotillard arasında bir yakınlaşma olduğu bunun da Angelina Jolie’yi rahatsız ettiği yolundaydı.

 

Cotillard insagramdan açıklama yaptı

 

Cotillard bu iddialar karşısında sessiz kalmadı. İnstagram hesabı üzerinden kendi konumunu açıkladı. ” Yıllar önce hayatımın adamıyla tanıştım. O benim aşkım, en iyi arkadaşım, ihtiyacım olan tek kişi. O benim oğlumun ve doğacak olan ikinci çocuğumun babası.”

Hakkındaki söylentilerin sevdiklerine zarar verdiğini anlatan Cotillard, “Medya ve hakkımda yargıya varmakta aceleci davranan tüm kincilerin de en kısa zamanda iyileşmelerini diliyorum. Son olarak, çok saygı duyduğum Angelina Jolie ve Brad Pitt’in, bu çalkantılı dönemde huzur bulabilmelerini tüm kalbimle ümit ediyorum.” diye yazdı.

bu boşanma daha çok konuşulur

Anlaşılan o ki bu “boşanma filmi” giderek bir televizyon dizisi şekline dönüşecek, bizler de izlemeye devam edeceğiz.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın