İşiniz ve İş Arkadaşınızla İlgili Rüyalar Görüyorsanız…

0

Rüyalar gerçekten de ilginç, ben gördüğüm rüyaların yorumlarını muhakkak okurum.İnanmakla ilgili bu merakım. Gününün çoğunu işte geçirenlerin de iş arkadaşlarıyla ilgili rüyalar görmesi normal geliyor.

rüya5

Rüya uzmanı Lauri Quinn Loewenberg ve Psikolog Ian Wallece, işle ilgili görülen rüyaların ne anlama geldiğini yorumlamış ve işte sonuçları;
• İşe geç kaldığınızı gördüyseniz ya da işleriniz bir türlü bitmiyorsa, kariyeriniz açısından iyi olabilecek ve istediğiniz bir fırsatı kaçırdığınızı hissediyorsunuz.
• İş yerindeki yazıcı bilgisayarı gibi aletler çalışmıyorsa, gerçek hayatta bir eşyanızın bozuk olduğunu ve iletişim sorununu gösteriyor.
• İşe giderken arabanızın kontrolünü kaybediyorsanız ya da içerisinde olduğunuz araç yoldan çıkıyorsa, araç kariyer ve hedeflerinizi anlatıyor. Yoldan çıkan araç ise hayatınızdaki olayları kontrol edemediğinizi gösteriyor.
• İş yerinde biri sizi takip ediyorsa, yüzünü de göremiyorsanız, gerçek hayatta mücadele ettiğiniz bir konuda dikkatli olmalısınız, çünkü bu konu bir tehdit içeriyor.
• İş arkadaşınızla yatıyorsanız ve gerçek hayatta bu kişiye karşı bir şey hissetmiyorsanız, bu kişiyle bir konu ya da proje üzerinde çalışabilirsiniz demektir.Bu kişi patronunuzsa, iyi bir fikriniz var ve bunu başarabilmek için güce ihtiyaç duyuyorsunuz.

rüya7

• İş yolculuğuna çıkıyorsunuz ve hava alanında problem çıkıyor uçağa binemiyorsanız, hava alanları bir işe girişeceğinizi simgeliyor.Kontrol edemeyeceğiniz bir engelle karşılaşacaksınız demektir.
• İş yerinizde kendinizi çıplak görüyorsunuz ve kimse bunu farketmiyorsa, iş yerinde güvende hissetmediğinizi simgeliyor. İş arkadaşlarınızın size olan bakışı da sizi endişelendiriyor anlamına gelir.
• Kendinizi bir sunuma ya da sorumluluğunuzdaki projeye hazır hissetmiyorsanız kendinize güvensizliğiniz olabilir. Yani yakın bir zamanda sizin işe olan hakimiyetinizin sınanacağını ve başarısız olabileceğinizi düşünmenizi simgeliyor.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın