İlişkinin Kuralları Var mı?

0

Yeni bir ilişkiye başladığınız zaman çoğu kez nasıl davranacağınızı kestiremezsiniz.Yazılı değil ki kurallar, yaşadıkça öğreniyorsunuz. Kadınların ortalama evlenme yaşının 27’lere yükseldiği bu günlerde, ilişkinize bir şekil vermek gerekiyor.
İlk mesajı atan kim olmalı, sizin olmanızda sakınca yok. Tekrar görmek istiyorsanız çekinmeyin. Birkaç buluşmadan sonra telefon edebilirsiniz, twitter üzerinden iletişim kurabilirsiniz.Facebook arkadaş listenize ekleyebilirsiniz, ama resimlerinde yer almadıkça sürekli yazmasanız iyi olur.
Genellikle ilk buluşmada seks yapılmıyor, ancak beklentiniz buysa durum farklı. Seksi ertelemeniz, her ikinizin de bu ilişkiden ne beklediğinizi anlamanız için ihtiyaç duyduğunuz zamanı sağlar.En iyisi, içinizden gelen sesi dinleyin.
Evlenmeden aynı evi paylaşmak, evlilikte başarı şansını arttırıyor.Böylece, birbirinizi tanıyacak daha çok vakit bulmuş da olursunuz.Ancak çiftten birisi bundan sadece keyif alıyorsa, beklentilerinizi gözden geçirmeniz gerekir.
Ciddi bir ilişkiniz yoksa, başka erkeklerle de görüşmeniz devam edebilir, size kalmış. Ancak, birden fazlasıyla seks yapıyorsanız, bunu diğerine söylemek gerekebilir.
ilişki6
Vaktinizin çoğunu iş yerinizde geçiriyorsanız, iş arkadaşlarınızdan biriyle ilişkiniz olabilir. İş ve sosyal hayat, artık bir arada genellikle, yani ofis aşkları da artık normal görünüyor. Tabii, çalıştığınız yerin kuralları da önemli, her şirkette hoş karşılanmayabilir.
Beraber yemeğe çıktığınızda, hesabı ödeme konusunda esnek davranabilirsiniz. Her seferinde biriniz ısmarlayabilirsiniz.Sinemaya gittiniz, biletleri o aldı,mısırı da siz ısmarlayın.
Her ilişki kendine özeldir, biraz da yaşayarak öğrenilir.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın