Hilly Janes ; Hayatınızı Değiştirecek 120 Karar: Sütlü mü Köpüklü mü ?

0

İş yoğunluğundan bunaldıysanız, kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız, arkadaşlarınızla aranız iyi değilse bu kitabı okumadan geçmeyin. Yazar, kitabı yazarken çok fazla araştırma yapmış.
Tavsiyelerine gelince;
• Sütlü mü, köpüklü mü ?
Latte de, cappuccino’dan daha fazla süt vardır. Az sütlü americano ve macchiato’da süt azdır. Büyük boy sütlü kahvelerde tercihiniz köpüklü olmalı.
Cevap : Köpüklü
macchiato
• Seks mi yapmalı, uyumalı mı ?
Çiftlerin çoğu zaman sekse ayırdıkları vakit kısıtlıdır.Seks, çiftlerin birbirine ve kendilerine verdiği değerin artmasını sağlar, streslerini azaltır.
Cevap : Seks yapmalı
• Dokunmalı mı, dokunmamalı mı?
İnsanlar birinden bir şey isterken, ona dokunuyorsa istediklerini daha rahat alıyor. Birini çekici buluyorsanız, ona dokunmak size avantaj kazandırabilir.Ters gitmesi ihtimalini de gözardı etmeyin yine de.
Cevap : Dokunmalı
Office workers.
• Evet mi demeli, hayır mı ?
İnsanların ihtiyaçlarına cevap verebilmek, yardımcı olmak iyi bir şey. Ama yine de bedeli kendi ihtiyaçlarınız olmadıkça, gönülsüz görünmeden de hayır diyebilmelisiniz.
Cevap : Kibarca hayır demeli
• Az yağlı mı, light mı?
Süt ve peynir gibi çok yağlı besinlerde, light ürünlerde bile kalori fazla olabilir. Light ürünlerdeki yağ ve kalori miktarı da üründen ürüne değişebilir. Az ibaresini seçmek doğru olur.
Cevap : Az yağlı
azyağlı
• İlk randevu içki mi, akşam yemeği mi?
Çok iyi tanımadığını ve ilk kez çıkacağınız biriyle yemeğe gitmekten kaçının. Yani, görüşme kısa olsun. Daha önce gittiğiniz mekanlarda buluşmak daha doğru.
Cevap : İçki
• Bir kutu diyet içecek mi, bir parça çikolata mı?
Niyetiniz kafeinle canlanmaksa, diyet kalori ve küçük bir çubuk bitter çikolata aynı kaloriyi içerir. Diyet kola besleyici değil ve kalorisi de yok.Çikolata ise, şeker ve doymuş yağ içeriri, kilolulara önerilmesi zordur ama yağı tokluk süresini arttırır.
Cevap : Çikolata
bitter
• Gece mi banyo yapmalı, sabah mı?
Güzel bir uyku için oda ısısı 20-24 derecedir.Gece serinlemek gerekir ve bunun için de 17 derece idealdir.Banyo da serinletici etkisi nedeniyle gece faydalıdır.
Cevap : Gece
banyo

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın