Hesaplı ve Şık Bir Makyaj Çantasının İçinde Neler Bulundurabiliriz ?

0

Kadınların her zaman kurtarıcısı olan makyaj çantası, günlük yaşantının olmazsa olmazlarından. Çantalarımız içinde, yangında ilk kurtarılacak olandır.
Peki içine neler koyabiliriz ;
• Yves Rocher Sexy Pulp Gloss Parlatıcı; Hem ağırlık hissi vermiyor hem içindeki E vitamini ile dudakları nemlendiriyor. Aynı zamanda dolgun bir görünüm sağlamak ve kolajen üretimini artırmak için yalancı iğde özü içeriyor.

makyaj5
• The Body Shop Blusher İn Bubblegum Allık; İçeriğinde E vitamini ve marula yağı bulunan allık cilt üzerinde kolay uygulanıyor ve yanaklara doğal bir pembelik veriyor.
• Clinique Chubby Stick For Eyes Kalem Far; İçeriğinde bulunan E vitamini ile göz çevresinde rahatlatıcı bir etki yaratıyor ve göz kapağında çizgilenme oluşturmuyor. Göz çevresine eşit uygulanabilip dağılmadan gün boyu kalıcılık sağlıyor.
• Golden Rose Wonder Lash Mascara Black; Mükemmel formülü, özel tasarım fiber fırçası ile kirpiklerinize 12 kata kadar hacim kazandırır, kolay uygulanır, tüm kirpiklere ulaşarak , daha hacimli, daha uzun ve kıvrık bir görünüm kazandırır. Provitamin B5 ile zenginleştirilmiş formülü ile kirpiklerinizi besler ve güçlenmesine yardımcı olur. Yoğun siyah rengi, derin ve etkileyici bakışlara sahip olmanızı sağlar.

makyaj4
• Golden Rose Mineral Make Up SPF 15 Liquid Mineral Fondöten; Shea Butter ile cildi pürüzsüzleştiren fondöten içerinde bulunan saf ve doğal mineraller ile cildi dış etkenlerin zararlarına karşı korur.
• Golden Rose Paris Oje; Ekstra parlak, çabuk kuruyan ve uzun süre kalıcı bu oje serisi, kaliteli fırçasıyla kolay uygulama sağlar. Zengin renk seçenekleri ile göz alıcı tırnaklar yaratarak güzelliğinizi de tamamlıyor.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın