Hangi Burç Erkeği Ne Tür Hediye Sever…

0

Kadınlar birbirine hediye alırken işleri basittir, ama erkeklere hediye seçmek çok kolay değildir. İstersiniz ki alınca heyecanlansın, hatta şimdiye kadar aldığı en güzel hediye sizinki olsun. Ona her baktığında sizi hatırlatsın.

hediye1

Burçlarına göre seçim yapmak hoş olabilir;
Koç burcu erkeğini şık bir kazak ya da orijinal bir saat mutlu eder.

saat1

Boğa burcu lüksü ve pahalı hediyeleri sever. Değişik objelere ya da kaliteli bir restoranda yemeğe bayılır.
İkizlerin sosyal hayata düşkünlüğü meşhurdur, konser bileti hoş bir hediye olur. Ayrıca seyahat etmeyi de severler, uçak bileti veya deri bir seyahat çantası alabilirsiniz.
Yengeç erkekleri romantik hediye sever, fotoğraf albümü ya da kol düğmesi iyi bir tercih olur.

hediye7

Aslan burcu paraya önem vermez ama gösterişi de sever. Nadide bir hediye onu sevindirir, şık bir trençkot seçebilirsiniz.
Başak burcu erkeğine hediye alırken zorlanmazsınız, parfüme bayılırlar. Kullanışlı ve pratik objeler ile ellerini kullanmayı sevdikleri için de el matkabı alabilirsiniz.
Terazi burçları romantik burçtur, romantik CD’ler, şık beyaz bir gömlek ya da şaşırtıcı hediyeler severler.

hediye8

Akrep erkekleri deriden yapılmış hediyeleri sever, ilgi duyduğu alanlar hakkında alacağınız bir kitap da hoşuna gider.
Yay burcu erkeklerine en uygun hediyeler sportif ve seyahat bileti olacaktır.
Oğlaklar çalışkan ve disiplinlidir; şık bir deri cüzdan, ajanda veya dolmakalem iyi seçim olur. Ayrıca zamana verdiği önem nedeniyle çok fonksiyonlu bir saate de bayılır. Eşim tam bir oğlak burcu erkeği, almayı ve vermeyi en sevdiği hediyelerin başında iyi ressamların tabloları geliyor.

hediye9

Kovalar zekasını zorlamaktan hoşlanır; kitaplar, zeka oyunları alabilirsiniz. Ayrıca çay ve kahveye düşkün oldukları için değişik bir kupa da seçebilirsiniz.
Balık erkekleri maddiyata önem vermez, romantik ve dost canlısıdır. Sevdiği bir film afişine minnettarken, şık bir fotoğraf makinesine hayır demez.

hediye10

Yine de erkekler farklıdır, çok seveceğine inandığınız sıradan bir hediye bile onlara inanılmaz cazip gelebilir. Belki de önemli oln hediyeyi kimin verdiğidir değil mi ?

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın