Güzellik Panosu

0

Güzelleşmek için yapmayacağımız şey neredeyse yok, ancak doğru seçimle daha kalıcı oluyor.

kadıngüzelliktrendleri

Fondöten seçiminde size uygun olanı denerken doğal ışık altında, yanaklara ve çenenize sürün. Cildinizden ayırdedemiyorsanız size uygun olanı buldunuz demektir. İlginç bir araştırma sonucu, dışa dönük kadınların fondöten tonunu doğru seçiyormuş. İçine kapanık olanlar ürünü gün ışığında denemeye çekindiği için yanlış tonu alıyormuş. YSL Beaute Le Cushion de Peau likit sünger kompakt fondöten  tüy hafifliğindeki dokusu, mat görünümü, kapatıcılık ve kalıcılığıyla rakiplerine fark atıyor.

fondötenseçimi

Saf lavanta esansiyel yağı güneş hasarlarının onarılmasına yardımcı oluyor, cilde ışıltılı ve pürüzsüz bir doku kazandırıyor. Hücre yenileyici ve onarıcı özellikli yağı peeling yaptıktan sonra sürün. Le Chateau Du Bois Lavanta yağını deneyin.

lavantayağı

Cildinizdeki kızarıklık ve hassasiyet problemi için Murad Recovery Treatment Gel doğru seçim olur. Bu tür ciltleri kuvvetlendirici, koruyucu, yenileyici ve tedavi edici özelliği olan jel goji berry özü içeriği ile pul pul dökülen cilt dokusunu iyileştiriyor.Azeleic asit içeriği ile cildin nemini ve elastikiyetini artırıyor.

hassascilt

Parfümlerde süt notaları ilk bakışta garip gelse de bir şans vermek gerekir diye düşündük. Hindistan cevizi sütünü bergamut ve yaseminle birleştiren Giorgio Armani Sun Di Gioia parfümü koklamanızı öneriyoruz.

armani_sun_digioia5

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın