Güzellik Hileleri İşinizi Kolaylaştırıyor

0

Siz de gün içinde birçok yere yetişmek zorunda kalıyorsanız, üstelik de bakımlı görünmek zorundaysanız bu hilelere en çok sizin ihtiyacınız var.

Hile derken vakit kaybetmeden hızla tazelenmenizden bahsediyoruz.

İkisi bir arada ürünler kullanarak zaman kazanırsınız. Ürünleri birbirine uydurma zorunluluğunuz olmaz. Fondöten tonu ile uyumlu kapatıcıyı içeren kompakt pudrayı deneyin.

Göz farının göz kapağında daha uzun kalması için fondöten sürdükten sonra üzerinden transparan pudra ile geçin.

makyajsirlari

Fondöten ve makyaj bazı için tek tek bir fırça kullanarak daha aydınlık ve ışıltılı bir görünüm elde edersiniz.

Dudaklarınızın büyük görünmesi için üst dudak çizgisinin ortasındaki çukura ışıltılı bir göz farı sürün.

Bütün dudağınıza ve dudak çizgisinin üzerine makyaj bazı sürerseniz dudak kalemi daha kolay kayar ve rujunuz daha çok dayanır.

Uyandığınızda gözleriniz kızarıksa, görünümü düzeltmek için alt kirpik diplerine nude renkli bir eyeliner çekin. Sonra kalem ne maskaranızı uygulayın.


guzelliksirlari

Bronzlaştırıcı ürün kullandığınızda cildinizi saç kurutma makinesi ile kurutun. Böylece tam rengini görmüş olursunuz. Yeterli miktarda sürüp sürmediğinizi anlayabilirsiniz.

Cildinizi acilen temizlemeniz gerekiyorsa yüz temizleyicisinin içine 10 kuruş büyüklüğünde peeling ekleyin. Duştayken yüzünüzdeki tıkalı gözeneklerden de kurtulun.

Saçınızı atkuyruğu yaptığınızda saç lastiğinin oluşturduğu dairenin büyüklüğü, saçınıza ne kadar ürün uygulamanız gerektiğini gösterir.

 

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın