Güzelliğin Klasik Markaları

0

Markaların bazı vazgeçilmez ürünleri vardır, ondan başka hangisini denerseniz deneyin sizi mutlu etmez. Maskara, nemlendirici ya da allıkta bu kural bozulmuyor. Fiyatları biraz yüksek olsa da kült olan bu klasikleri çantanızda bulundurmuyorsanız çok şey kaçırırsınız.

eniyimakyajurunleri

La Mer Creme da la Mer 1960’ların başında roket yakıtından yüzü yanmış  astrofizikçi Max Huber tarafından yara tedavi eden bir krem olarak geliştirildi. Anti-enflamatuar özellikli bu nemlendirici, San Diego – Vancouver arasındaki Pasifik kıyılarında yetişen ve yılda sadece 2 kez toplanan bir yosunun suyunu içeriyor. Bu yosun türü hergün kendini yeniden oluşturuyor, ölü deri tabakasını ciltten atarak cilt altından yeni sağlıklı hücreler oluşturuyor.

Akşam yatmadan önce ince bir tabaka halinde sürülen krem aynı zamanda kırışıklıkları azaltıp, sivilcelerin büyümesini önlüyor. Yüze serinlik vermesi ve şişkinliği azaltması için buzdolabında saklayın.

la-mer-creme-da-la-mer

Diorshow siyah maskara 2002’de üretildi. Daha yoğun ve daha büyük gövdeli olan maskara takma kirpik etkisi yaratıyor. İçeriğinde güçlendirici maddeler ve kirpiklerin daha yukarı kalkmasını sağlayan ve esneklik veren mikrofiberler içeriyor. Bir kat uyguladıktan sonra topaklanmaması için kirpik fırçası ile tarayın, sonra ikinci katı sürün.

diorshowmaskara

Estee Lauder Pure Color Blush Pink İngenue allık optik aydınlatıcı etkisi ile yanaklara anında parlaklık ve dolgunluk veriyor. Gün içinde karşılaşılan gölgelenme, ton farkı veya dağılma problemi yaratmıyor. Yüzünüze uygulamadan önce fırçadaki fazla pudrayı üfleyin ki yanaklarda fazla allık birikmesin.

 estee-lauder-pure-color-blush

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın