Güzelliğe Giden Yeni Adımlar

0

Yenileri tekrar mercek altına alıp, güzelliğe giden gelişmeleri aktaralım dedik.

Yastıklı uçlara sahip kozmetikler fondötenden sonra allık ve rujda kullanılıyor. Özel yastık form sayesinde ürün dozu ayarlayıp yanaklarda ve dudaklarda daha doğal bir görünüm sağlıyor. Sephora Wonderful Cushion likit allığı deneyin.

SephoraWonderfulCushion

Selülit ürünleri arasında “Cellu Cup” bu yılın ödüllü tasarımı, minik silikon kabı ilk bakışta bir şeye benzetemiyorsunuz. Vakum gibi çekerek, yağ dokusunu sıkılaştıran ve kan dolaşımını hızlandıran kabı kullanırken kayması için bir jel sürerek aşağı yukarı hareket ettiriyorsunuz. Sephora’da bulabilirsiniz.

cellucup

Bioderma su kategorisine bir yenisini ekledi. Hydrabio Eau De Soin, su devrimi olarak adlandırılan bu ürün SPF 30 korumalı, cildi UV ışınlarına, nem kaybına karşı koruyor ve anti-aging bakım yapıyor. Dünyada ilk kez güneş koruması, antioksidan kompleks,nemlendirme ve makyaj sabitleme bu üründe buluşuyor.

biodermahydrabio

Kiehl’s Ultra Light Dily UV Defence Mineral Sunscreen; doğal olarak elde edilen %100 mineral güneş filtresi “titanium dioxide” içeriyor. Bu mineral yüksek kırıcı özelliği sayesinde UV ışınlarını fiziksel olarak bloke ediyor.

kiehlsmineralsunscreen

Diorshow Maximizer 3D; kirpikleri kalınlaştıran, kuvvetlendiren ve düzgünleştiren yapıda canlandırıcı ve enerji veren bir yağ serumu sunuyor. Yoğun ve hafif kremalı dokusu ile kirpikleri kaplayarak anında etki gösteriyor.

DiorshowMaximizer-3D

Colgate 360 Gold Diş fırçası; altın renkli, uçları inceltilmiş fırça kılları ile diş aralarına ve diş eti çizgisine ulaşarak temizliyor. Fırça kılları hijyenik olduğundan fırça 90 güne kadar temiz kalıyor.

colgate360gold

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın