Gülben Ergen-Erhan Çelik Çifti Boşanıyor…

0

Ünlülerin özel yaşamları her zaman kamuoyunun ilgisini çekmiştir. Aşkları, evlilikler ve boşanmaları. Gülben Ergen ve Erhan Çelik çifti de boşanma yoluna giren ünlüler arasına katıdı.

Ergen-Çelik çiftinin evliliğinde sıkıntılar olduğu bu sabah yayımlanan Renkli Sayfalar adlı magazin programında dile getirilmişti. Programda, iki yıllık evlilikte sorunlar yaşandığı ve Erhan Çelik’in evi terk ettiği ileri sürüldü. Erhan Çelik de bu iddiaları sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla doğruladı.

erfhan-c%cc%a7elik-twitterden-yaptig%cc%86i-ac%cc%a7iklamada

Erhan Çelik twitter üzerinden yaptığı açıklamada, “Kendisine büyük sevgi, saygı ve sadakatle bağlı olduğum Sayın Gülben Ergen hanımefendi ile güzel başlayan evliliğimizi dönemde bir hayli yıprattık ve tükettik. Bu nedenle doğru tercihin yollarımızı ayırmak olduğunu düşünüyorum. Kendimizi daha fazla birlikte yaşamaya zorlamanın doğru olmayacağından hareketle mahkemeye başvurumu yaparak boşanma davası açtım. Her ikimizin de yolunun hayırlı ve açık olmasını diliyorum” dedi.

Gülben Ergen de evliliği konusundaki soruları yine telefonla katıldığı programda yanıtladı. Ergen, “Sekiz gün üç oğlumla birlikte Amerika’ya gideceğim. Cevap hakkımı dönüşüme saklıyorum. Amerika dönüşü cevap vereceğim” dedi.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın