Flört Ediyorsanız Dikkat Hareketleriniz Belli Ediyor

0

Karşı cinsten biriyle sohbet ediyorsanız ve beğendiniz bir de flörte başladıysanız, hareketleriniz de değişiyor. Kadınlar bu konuda ne kadar uyanıksa, maalesef erkeklerin algıları o kadar zayıf.Hem kadınların, erkeklere göre daha fazla zengin flört etme teknikleri var. Bunların en başında, karşı cinsten biriyle karşılaştığımızda fizyolojik olarak daha dinç durmaya çalışmak geliyor, dik durmak ya da karnını içeri çekmek gibi.

Erkekler flörte başlarken genellikle kravatını, gömleğini, kol düğmelerini ve ceketini düzeltme hareketleri yapar. Hülyalı bakışlar takınıp, göz temasını arttırır, vücudunu kadına doğru çevirip ayağını uzatabilir. İlgisi gerçekse göz bebekleri büyür. En saldırgan halleri, başparmaklarının kemerde asılı olmasıdır.

Kadınlarda ise bunlara ilaveten neler yok ki? Saçlarımızı savurarak saç atma hareketini çok sık yapıyoruz.Dokunmayı başlatıyoruz, yavaşça ve seksi bir şekilde gülümsüyoruz. Bilek bölgesi erotiktir, göstermeyi seviyoruz. Yan bakış atıp gözlerimizi kaçırmaya, omzumuzun üzerinden yan bakmaya, bacak bacak üstüne atma hareketleri yapmaya bayılırız.

Bunlar fark etmeden kendiliğinden yaptığımız hareketler aslında. Karşı cinsi beğenme ve ilgi bekleme doğal bir süreç. Ama hareketleri abartmadan yapalım ki komik de görünmeyelim diyoruz.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın