Erkekleri Neler Mutlu Eder, Hayatınız Seçtiğiniz Kadındır.

0

Erkekler kadınlarda neleri sever, biz kadınları en çok düşündüren konulardan birisi de bu. Çok mu güzel olmalı kadın, nasıl farkedilmeli ?
Erkekler kadınların dış görünüşlerinden etkileniyor öncelikle. Bakımlı olmanız, kendine güvenmeniz, esprili oluşunuz, zekanız, ne istediğinizi bilmeniz ve ayaklarınızın üzerinde duruşunuz onları etkiliyor.
Bir erkek, hayatındaki doğru kadını bulduğu sürece özgürleşir, aksi halde kafeste hisseder kendini. Bir kadın erkeğin hayatında önemli rol oynuyor,hayatındaki kadın ne kadar mutlu ise o kadar mutlu, ne kadar bilgili ve kültürlüyse o kadar bilgili oluyor.
kadın16
Fiziksel olarak hoş görünen bakımlı bir kadın, erkeklerin ilgisini çekiyor. Spor, insanın kendisini daha canlı ve güzel hissetmesini sağlıyor, spor yapan bir kadın stresi atıp, pozitif oluyor bu da erkeğe olumlu yansıyor doğal olarak.
Kendine güvenen, doğal davranan ve göz temasından kaçınmayan kadınlar erkeklere çekici geliyor.Sakin davranan, olayları akışına bırakan kadınlar mutluluk veriyor. İçinden geldiği gibi davranan bir kadın, erkeği de olduğu gibi kabul ediyor, doğrularıyla yanlışlarıyla. Bir kadının sürekli onaya ihtiyaç duyması erkekleri sıkıyor.Anlayışlı olmalı kadın, erkekten büyük değişim hamleleri beklememeli.
İletişim bakışla başladığından, güzel ve samimi bakan kadınlardan hoşlanıyor erkekler. Zeki, kararlı, espri yapmaktan hoşlanan ve etrafına ışık saçan güleryüzlü kadınlar erkeği çekiyor.Güzel bakmak çok önemli, erkeğe değer verdiğini hissettirmek, onun esprilerine katılmak, sıcak davranmak erkeği mutlu ediyor.
kadın17
Bağımsız kadınlar kendini rahat hissettiriyor erkeğe.Böylece, onlar da kendi alanlarında hareket edebiliyor.Herkesin hayatında ayrı bir yaşam alanı olmalı ve gereklilik değil hoşlandıkları için birlikte zaman geçirmeyi istemek daha keyifli.
Bir kadın ayrıca şefkatli ve erkeğin desteğinde olmalı ayrıca. Keyifsiz olduğu bir anda yanağına kondurduğunuz bir öpücük ya da bir sarılma ona iyi gelebilir. Kendini eleştirmeden dinleyen, gerektiğinde objektif davranan ve ihtiyaç duyduğu anda yanı başında olan kadınlar erkekler için vazgeçilmez oluyor.
Gördüğünüz gibi, sorumluluğumuz çok… Bizim de aynılarını beklememiz yanlış olmaz değil mi?

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın