Erkekleri Etkilemenin Tek Yolu Cazibe mi?

0

Beğendiğiniz bir erkeği etkilemenin değişik yolları var elbette, ama cazibeli bir kadının gücü de tartışılmaz.

Hadi erkeğin gözünü aldınız diyelim, kalıcı olmak çok kolay olmayabilir. Beraber geçirilen eğlenceli zamanlar, matematik dehası olmasanız da parıltılı bir zeka ve biraz gizem daha ilgi çekici gelir.

Geçirdiğiniz zamanların nasıl olduğu önemli; beraber oynadığınız bir kağıt oyunu, eşlik ettiğiniz bir şarkı, beraber yaptığınız pizza, açık havada yapacağınız egzersizler ve daha bir çok şey kaliteli zaman geçirmenizi sağlar. Beraber eğlenmeniz size paylaşacağınız değişik şeyler olduğunu da anlatır.

Sağlıklı bir seks hayatı sizi birbirinize bağlar. Cinselliğin iyi yaşanması bir ilişkinin olmazsa olmazıdır.

Parıltılı bir zeka da erkeğin gözünde sizi çekici kılar. Onun ilgilendiği bir konuda veya hobisi ile ilgili onu şaşırtacak bilgiler edinebilirsiniz. Sanat ile ilgileniyorsa modern sanata dair yeni keşifleri öğrenip paylaşın. Fotoğraf çekmekten hoşlanıyorsa fotoğraf makineleri ile ilgili bir iki değişik bilgi öğrenin. Yelkenlerle haşır neşirse biraz bu konuda bilgi edinin. Gemici düğümleri ilginç olabilir.

Kadınlar erkeklerin önde olduğunu hissetmeyi sevdiğini bilir. O nedenle bilerek bir adım önde olduğunu düşünmelerine göz yumar. Yine de zekanızı geri plana atmayın.

dansedençift

Ona karşı açık ve net olmakla beraber hakkınızdaki her şeyi bir çırpıda anlatmayın. Size ait, onun dahil olmadığı arkadaşlarınızla bir hayatınız olsun. Tek olduğunu hissettirdiğinizde sıkılıp sizden uzaklaşabilir. Merak duygusu aklında kalmanızı sağlar.

Anlayışlı olmak şart; arkadaşlarıyla maç izlerken, sizi ekip balığa gittiğinde, çakır keyif olup uyukladığında, arada bir flörtöz davrandığında, havasında değilken bulaşılmak istemediğinde veya yalnız kalmak istediğinde ona zaman verin.

maçsetredenerkekler

Tabii erkekler üstlerine çok düştüğünüzde bir an önce kaçmanın yollarını arar, ona annesini hatırlatıyor olabilirsiniz. Kendini bulunmaz Hint kumaşı sanmasına da çok izin vermeyin.

Egosunu gereksiz yere yükseltmeyin, nazikçe hayır demeyi öğrenin.

Bir erkeğin sadece kalbine girmek yetmiyor, önemli olan orada kalıcı olmayı başarmaktır.

 

 

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın