Erkekler Ne Tür Kadınlarla Evlenmek İstemez?

0

Kadınların da huyları, kişilikleri çeşit çeşit…Tip olarak çok hoş görünüp de erkeklerin uzak durmak isteyeceği kadınlar nasıldır, kendinizde bunlardan parçalar bile bulabilirsiniz…
• Patron Ruhlular; sürekli öğretmen kıvamında olan bu tiplerden erkekler mümkün olduğunca uzak dururlar. Kimse,kendisine sürekli ne yapması gerektiğini söyleyen biriyle beraber olmak istemez.
• Erkekleri değiştirmeye çalışanlar; hangi erkek kendisine ait alışkanlıkların değiştirilmeye çalışılmasından hoşlanır ki? Giyim tarzı, hobileri, müzik zevki ya da arkadaşları olsun, her şekilde kendilerini kısıtlamaya çalışan kadınlardan uzak dururlar.
• Şüpheci ve aşırı kıskançlar; erkekler devamlı nerede ve kimlerle olduğunu kontrol eden, telefonla yoklayarak arkadaşlarının yanında kendilerini küçük düşüren kadınlardan rahatsız olurlar. Bu tip kadınlar, geçmişte aldatılan ve bu sebeple güvenmekte zorluk çeken tipler olabilir, ama güvenmeyi öğrenmeleri ilişkileri için hayırlı olur.
•Rekabetçiler; başkasında gördüğünün aynısına hemen sahip olmak isteyen, yaptıklarını tekrarlayan yani onlarla aşık atan tipleri itici bulurlar. Herkes kendine özeldir, yarışmaya gerek yok.
•“Aslında bundan bahsetmek istemiyordum, ama..” deyip hemen arkasından dedikoduya geçenler; hanımlar, erkekler dedikodu dinlemekten sıkılırlar, her konuşmanızın arkasından ne gelecek diye beklemek onları sıkar.
•Günde bir kaç kez annesi ile konuşanlar; bu konuşmalarda bir de sevgilinizle ilgili her şeyi anında bildiriyorsanız durum daha kötü demektir. Onunla almanız gereken kararları bile annenize danışıyorsanız bundan hoşlanmayacak ve annenizi hayatınızın içine çok fazla soktuğunuzu düşünecektir.
•Sadece onlar için yaşadığını ve başka her şeyin önemsiz olduğunu söyleyenler; adamın da bir sabrı var, devamlı kendisine bağımlı yaşayan ve bunaltan bir kadınla neden yaşasın ki…Nefes almasına müsaade edin, çat kapı arkasında bulmasın sizi her geldiğinde, hayatınızın tadını çıkarın.
•Şifreli konuşan, söylediklerini dolandırarak erkeğin anlamasını bekleyen,aşırı duygusal davranıp çabuk alınan ve göz yaşını silah olarak kullananlar da karşı cinsi korkutan kadın tiplerinden.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın