Erkek Vücudunu Tanıyor musunuz ?

0

En ateşli erkekler Avusturya’da, en ateşli kadınlar Yeni Zelanda’da yaşıyor. En fazla seksi Yunanlılar yaparken, en iyi aşıklar İspanya’da…En az seksi Japonlar yapıyor, en kötü aşıklar Almanya’da yaşıyor.

Bir erkeğin ayak numarası büyükse, sadece ayakları büyük demektir. Bu efsane araştırılmış ve sonuç ayak büyüklükleriyle penisleri arasında bağlantı olmadığı bulunmuş. Penis boyu dünya ülkelerine göre farklılık gösteriyor.

erkek21

Erkeklerin vücudundaki seksi noktalara bir göz atalım;

Dudaklarında, parmak uçlarından 100 adet fazla sinir ucu var. Erkek tükürüğü libidoyu artıran testosteronla yüklü, sadece öpüşmek bile kadını uyarıyor.

Kadınların öpülmekten en zevk aldığı bölgeler göz kapakları, boyun ve karın bölgesiymiş. Öpücüklerden tahrik olmanız, sevgilinize duyduğunuz güveni gösteriyor.

15 dakika boyunca öpüşmek strese neden olan kortizol hormonunu azaltıyor.

Ön sevişme kadınlar için olduğu kadar erkekler için de önemli, 20 dakika ön sevişmeye ihtiyaç duyuyorlar. Araştırmalara göre seks sırasında 5 farklı pozisyon deneyen ya da sevgilisini farklı şekillerde uyaran kadınların çok doyurucu bir orgazm yaşadığı belirlenmiş.

Penisin özellikle baş kısmı nazikçe masaja duyarlı, testisler ise ayrıca ilgi istiyor anlayacağınız.

erkek19

 

Meninin içinde % 1 oranında sperm var, geri kalan kısmı su,vitamin,protein,fruktoz,mineral ve enzimlerden oluşuyor. İçindeki kimyasallar ruh haline iyi gelip uyumayı kolaylaştırıyor. En az 3 tanesinin antidepresan özelliği var, ilginç olan dokunarak da kendi bedeninize geçirebilirsiniz.

Prostat ise erkeklerin G noktası, anüsün beş santimetre içinde yer alıyor ve meni üretiminin yaklaşık %70’inden sorumlu. Dolayısıyla prostatı uyarmak, erkeğin  yoğun bir orgazm yaşamasını sağlıyor.

Bir de genital ve anal bölge arasında yer alan “Perineum” bölgesi var. Sinir uçlarının fazla olduğu ve çok duyarlı olan bu bölgeye parmak uçlarınızla dokunmak aldığı zevki artırıyor.

Bu kadar bilgiden sonra kullanmak artık sizin başarınız demektir.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın