Egzesizlerde Yeni Trendler

0

Fit kalmak, yağ yakmak, forma girmek ya da stres atmak için egzersiz yapmak artık günlük hayatın bir parçası oldu.

Kimi sabah işe gitmeden kimi gün içinde kimisi de akşamları spora daha çok vakit ayırıyor. Siz vakit ayırdıkça egzersiz dünyası boş durmuyor, yeni nesil yöntemler buluyor.

yeninesilegzersizler

İşte yeni nesil egzersizler;

Hourglass Workout egzersizleri ile popoya odaklanıp bu bölgeyi  güçlendiriyorsunuz. Sıkı ve şekilli bir popoya kavuşmak için işe yarar kalça egzersizleri yapılıyor. Gün içinde kalça kaslarını kullanmıyorsanız, spora gittiğinizde harekete geçirmek çok kolay olmuyor. Egzersizler bu kasları aktifleştirecek hareketlerle başlayıp, zor hareketlere geçiyor.

Hourglass Workout

Rig Fit egzersizleri; kendi kum torbanızla çalıştığınız bu boks antrenmanında sınıfın yarısı rig fit yaparken, diğer yarısı üst gövde, bacak ve tüm vücut egzersizi yapıyor. Eğitmen talimatları yüksek sesle söylüyor, tam bir tur boyunca bu egzersiz yapılıyor. Ders süresince tüm sınıf her egzersizi eşit sürede yapıyor, böylece hem boks antrenmanı hem de vücut egzersizi için enerji eşit şekilde dağılmış oluyor.

Boksun, kardiyoyu düzenleyici ve sağlanan koordinasyonun beyni zinde tutmasını sağlayan artıları var.

rigfitekzersizleri

 

The Pack ; virgin active bir cycling egzersizi, mücadele arayışındaysanız ve farklı bir ders bekliyorsanız işinize yarayacak. Katılımcılar pembe,mavi ve sarı olarak üç gruba ayrılıyor. Bu üç takım birbiriyle mücadele ediyor, takımın harcadığı toplam eforu büyük ekrana yansıtıyor.

Salon kazanan takımın rengine bürünüyor, sınırlarınızı zorlamayı seviyorsanız denemelisiniz.

The Pack cycling

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın