Dünya bu bebekleri konuşuyor.

0

Doğum herkes için çok özel bir durum. Ama dünyaya gelecek olan bebeğin ailesi milyonlarca insan tarafından tanınıyorsa işin şekli değişiyor.
royalbaby1

İngiltere son üç haftadır nefesini tuttu, Cambridge Dükü Prens William ile Düşes Kate Middleton’ın bebeğinin doğumunu bekledi. Bebeğin cinsiyeti, ve adı konusunda bahisler oynandı. İngiltere için zaman durmuştu. Neyse sonunda bebek dünyaya geldi. Sıra adının ne olacağına geldi. İngiltere kraliyet ailesinin en yeni üyesinin ismi de belli oldu: George Alexander Louis. Pazartesi günü doğan Cambridge Prensi’nin adı Kensington Sarayı’ndan yapılan açıklamayla duyuruldu.
royal-baby-768

Böylece, tahttaki Kraliçe II. Elizabeth’in babasının adı, aynı zamanda torununun oğluna verilmiş oldu. Kraliyet bebeğinin isminin çabuk açıklanması dikkat çekiyor. Çünkü, Prens William 1982’de doğduğunda ismi bir hafta sonra açıklanmıştı. Babası 1948 doğumlu Prens Charles’ın ismiyse ancak bir ay sonra duyurulmuştu.
penelope1

Hemen hemen aynı saatlerde bir başka bebek dünyaya merhaba dedi. Oscar ödüllü İspanyol aktris Penelope Cruz, aktör Javier Bardem’le ikinci çocuklarına kavuştu.
penelope
Eşi Bardem’le 2 yaşında Leonardo adında bir erkek çocukları olan Cruz, Cambridge Düşesi Kate’le aynı gün doğum yaptı. Penelope Cruz’un bir kızı oldu.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın