Doğru Seçim İle Yazın Ayaklar Daha Güzel ve Daha Seksi

0

Kadınlar için, yazın en güzel dekoltelerinden biri ayaklardır. Temiz ve sağlıklı bir ayak ile yapısına uygun bir sandalet,çok güzel bir görüntü olacaktır. Hele bir de favori renkli bir oje ile tamamlandığında mükemmel seksi ayakların sahibi siz olacaksınız.
Ayak yapınız ve ona uygun sandalet seçimi konusunda bazı tavsiyeler;
• Ayaklarınız minyon ve küçük ise; Aslında bir yerde avantaj olan bu ayak tipi, boyunuz çok uzun ise sıkıntılı olabilir. Bu tür ayak yapısında bol taşlı, metalik detaylı göz alıcı modeller seçebilirsiniz.
• Ayaklarınız geniş ise; Ayağınızı saran geniş bantlı yüksek ayakkabılar, ayaklarınızın dar görünmesine yardımcı olurken kalın bantlar ayağın geniş yüzeyinin de dar görünmesini sağlar.

ayakkabı5

• Ayaklarınız büyük ise; Teninizi daha az gösteren veya koyu renkli ayakkabılar, ayaklarınzı daha narin ve küçük gösterme konusunda size yardımcı olacaktır.
• Ayaklarınız kalın baldırlara sahip ise; Bileksiz ve az detaylı ayakkabılar güzel görünmesine yardımcı olurken, cildinizi gösteren ten renkli modeller bacaklarınızı daha uzun ve ince gösterecektir. Kesinlikle bilekten bağlı modeller tercih etmeyiniz.
• Ayak parmaklarınız uzun ise; Burnu açık, bantlı modeller size daha çok yakışacaktır. Ayak parmağınızda kullanabileceğiniz aksesuarlar da yardımcı olur,ancak parmak arası ürünler çok tavsiye edilmez.
• Ayak bilekleriniz ince ise; Çapraz bantlı ve topuklu sandaletler ile, düz ayakkabılarda bilekten bantlı olan modellerden kaçınmalısınız.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın