Denemek İsteyeceğiniz Yeni Ürünler

0

Sonbahara ardından da kışa hazırlanma vakti geldi demiştik.Faydalanabileceğiniz ve etkili bazı ürünleri şimdiden araştırabilirsiniz.
 GoodSkin Labs Circleplex-2 Koyu Halka Giderici ve Kırışıklık Bakım Kremi; iki taraflı kullanabileceğiniz bu ürün , mika ve pigmentlerle göz altı morluklarını azaltıyor, ayrıca göz çevrenize aydınlık veriyor.
 Clinique Instant Lift For Brows; Bir ucu kaş kremi, diğer ucu hafif parlak kaş belirginleştirici olarak kullanabilirsiniz.

krem3

 Maybelline NY Colour Tattoo Far; jel formülü sayesinde eye liner olarak da kullanabildiğiniz bu ürünün, 24 saat kalıcı makyaj etkisi var.
 L’occitane Sublime Beauty Cream; nemlendirme özelliği olan melekotu ve aydınlık arttırıcı özellikteki nergis içerikleriyle cildiniz yumuşacık oluyor.

krem1

 Nars Brow Gel ve Brow Perfector; jel kaşlara şekil vermek için sürülürken, düzeltici şekil veren fırçasıyla kaşlarınızdaki boşlukları dolduruyor.
 Physicians Formula Organic Wear Takma Kirpik Etkili maskara; 24 saat etkisini koruyup takma kirpik etkisi yapıyor.Zararlı kimyasalllar da içermiyor.
 Lancome Dream Tone Triple Action serisi; üç etkili formülle leke probleminize çare oluyor.Her cilt tonuna uyan ilk cilt bakım ürünü olma özelliği var.

krem2

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın