Cinsel Bölge Estetiği Artık Tabu Değil

0

Kadınlar cinsel hayatlarıyla ilgili konuları pek konuşmak istemez. Genellikle psikolojik problem olduğu düşünülür. Oysa erken doğum yapan özellikle otuz yaş üzeri kadınlar vajina bölgelerinde estetik problemler yaşıyor.

Lazer yöntemi ile yapılan sıkılaştırma, daraltma ve vajinal rejuvenasyon işlemleri son yıllarda çok tercih ediliyor. Fraksiyonel lazer işlemi ile idrar kaçırma, enfeksiyon, menopoz kuruluğu ve ağrılı cinsel ilişki gibi sorunlar gideriliyor.

Lazer ışığı ile vajina içindeki bağ dokusu aktive oluyor hatta kolajen oluşumu yeniden başlıyor.Kan dolaşımının artması ile doğal vajinal ıslanma da artıyor. Uygulamadan sonra 2 ay süre ile dokulardaki uyarılma devam ediyor.

cinsellik3

En son yenilik ise “Genital Güzelleştirme Tekniği”; ameliyatsız bir uygulama ve geleceğin estetik cerrahisi olarak adlandırılıyor.

Estetik görünmeyen iç çamaşırı nedeniyle sarkan labia, venüs tümseği adı verilen ve klitorisin kapanmasını sağlayan bölgedeki yağ tümseği, kararmış vulva ve formu bozulmuş sıkılığını kaybetmiş olan vajina cinsel hayata olumsuz etki ediyor.

Vajina daraltmada tıp literatürüne giren makaleleri olan ve geliştirdiği vajina estetiği tekniği ile “Altın Bistüri,” ödülü alan Op.Dr. Bülent Cihantimur yöntemlerini aktaracağız.

Yer çekimi nedeniyle ne yazık ki bu bölge de sarkıyor. Nemli kalan ve bakteri oluşumuna neden olan bu sarkıklığı gidermek için patenti ve isim hakkı Op.Dr. Bülent Cihantimur’a ait olan “Örümcek Ağı Estetiği” yöntemi uygulanabiliyor.

vajina2

Venüs Tümseği bölgesi klitoris ve sezeryan dikişi arasındaki tüylü bölge ve kıyafetlerin altında dolgun görünmesi kadınlar tarafından bazen istenmiyor. Ve bu bölgedeki fazla yağlanma klitorisin kapanmasına da neden oluyor. Bu dolgun bölgeden ameliyatsız ve kesisiz mikro yöntemiyle yağ çekiliyor.

Cihantimur Yağ Transfer Sisteminde ise neşter kullanılmadan kendi bedeninden alınan yağ dokusu hazırlanıyor. Bu sıvı kök hücreden zengin ve genişleyen bölgeye enjekte edilerek daraltılıyor ve form veriliyor.

Her üç yöntemden 1 hafta sonra cinsel hayatınıza devam edebiliyorsunuz.

 

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın