Cildinize C Vitamini Desteği

0

Canlı bir cilde sahip olmanın, cilt kuruluğuyla savaşmanın, ince çizgileri hafifletmenin yolu C vitamini ile cildinizi beslemekten geçiyor.

Cilt onaran teknolojisi ve artırılmış SPF özellikli Murad Essential-C SPF 30 ile cildiniz antioksidana doyuyor. En güçlü C vitamini antioksidanı olan bu gündüz nemlendiricisini deneyin.

Cildinizin acil onarıma ihtiyacı varsa, özellikle kuru ciltler için geliştirilen saf C vitamini , hyalüronik asit, madecassoide ve nörasensin içerikli La Roche-Posay Redermic C kremi eksik etmeyin. Bu krem cildi dolgunlaştırıp onarıyor, ayrıca yaşlanma etkilerinden koruyor.

Cilde yumuşaklık ve esneklik veren % 15 saf C vitamini ile zenginleştirilmiş Perricone MD Ester Serum hem cildi besliyor hem de çizgi ve kırışıklıkların onarımına yardımcı oluyor. Ayrıca göz çevresindeki yorgunluk izlerinin, ince çizgilerin ve koyu halkaların giderilmesine destek oluyor.

Dermalogica Age Smart Multi Vitamin Power Serum içeriğindeki C vitamini ile kolajen üretimini artırıp kırışıklık ve çizgileri azaltmaya yardımcı oluyor. Formülünde bulunan retinol ile cildi yenileyerek hücre devir hızını artırıyor ve yeni kolajen üretimini destekliyor.

Solgun cildinizi hızla canlandıracak, yorgun ve mat görüntüsünden kurtaracak bir nemlendiriciye ihtiyacınız varsa The Body Shop Vitamin C Expres nemlendirici ile tanışın. Cilde tazelik veren bu jel krem deki meyve özleri cildi nemlendirmeye yardımcı oluyor.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın