Bu Mobil Uygulamalar Hayatınızı Destekliyor

0

Nasılsa cep telefonlarını elinizden düşürmüyorsunuz, hiç olmazsa yükleyeceğiniz bu uygulamalar zihninizi geliştirmenize, formunuzu korumanıza ve sağlıklı beslenmenize yardımcı olsun.

Peak; oyun ve bilmeceler ile beyni harekete geçiriyor. Apple tarafından yılın en iyi mobil uygulamalarından seçilen Peak, sinirbilim uzmanlarının işbirliği ile geliştirildi. Beynin bilişsel performansını denemek ve güçlendirmek için eğlenceli ve zorlu oyunlar sunan uygulamada, beceri seviyenizi geliştirecek egzersiz ve oyunlar da var.

peakapp

MyPowerBar; enerjinizi mental,duygusal,ruhsal ve fiziksel olarak dörde bölerek düşünmenizi istiyor.Her bir PowerBar’a nasıl hissettiğinizi gösteren bir puan giriyorsunuz. Bir tanesinin puanı düşükse size teşvik ediciler öneriyor. Böylece öz izleme yapmış oluyorsunuz. Bu iniş ve çıkışları izlemek ve değerlendirmek,  zamanla enerjinizi artıracak kararlar almanıza yardımcı oluyor.

mypowerbarapp

Headspace; her yerde ve her zaman meditasyon yapmanıza imkan sağlayan bu uygulama zihniniz için kişisel antrenör oluyor. Temel meditasyonu sağlayan “Take 10 for free” il başlayın, daha fazlası için Headspace derslerine geçin. Gün içinde sizi rahatlatıp zihninizi berraklaştıracak.

headspaceapp

Yoogaia; pilatesten tutun Vinyasa yogaya ve barre derslerine kadar birçok  seçeneğin olduğu büyük bir arşivi var. İnteraktif olarak yoga derslerine iki yönlü webcam sistemi ile canlı olarak katılabilirsiniz.

Her hafta 100den fazla fitness ve yoga dersi veriliyor.

yoogaiaapp

Biteappy; özel beslenme ihtiyacı ve gıda intoleransı olan kişiler için hayat kurtarıyor. Dünya çapında;  özel beslenme tipinizi, bölgenizi ve hangi mutfağı tercih ettiğinizi yazarak kendinize uygun restoranları bulabilirsiniz.

biteappyapp

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın