Bu Kez Boşanıyorlar mı?

0

Angelina Jolie-Brad Pitt evliliğinin sonlanacağı haberlerinin ardından Türkiye’nin ünlü çiftlerinden Demet Şener-İbrahim Kutluay’ın da boşanma yoluna girdiği söyleniyor. “Söyleniyor” diyoruz çünkü haberin kaynağı Demet Şener’in kendisi. Kanal D’de yayımlanan Renkli Sayfalar programına konuşan Şener,”Bu haberin muhatabı ben değilim. Benim ailem dağılıyor reklamı mı düşüneceğim. Ben ailem deyip kocama inanıyordum. Ne zaman ki gerçekleri öğrendim.” ifadelerini kullandı.

s%cc%a7ener-kutluay-mutlu-gu%cc%88nlerinde

 

2005’de evlenen Şener -Kutluay çiftinin ilişkisinde, üçüncü bir kişinin varlığından kaynaklanan sıkıntılar yaşandığı iddiaları  magazin basınında  son bir kaç yılda  sıkça yeraldı.  Hatta geçen yıl, çiftin resmen boşandığı ileri sürülmüş ancak bu iddialar özellikle Demet Şener tarafından net bir dille yalanlanmıştı.

 

s%cc%a7ener-elimde-belge-var-dedi

 

Demet Şener son yaptığı açıklamada,  “İhanet haberlerini bana yalanladı, gerçekleri ben daha yeni öğrendim. Elimde belgeler var ve onlar yeter.” ifadelerini kullanarak evliliği konusunda farklı bir noktaya geldiğini ortaya koydu. İbrahim Kutluay cephesinden ise henüz bir yorum yok…

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın