Bu “Farklı” Kozmetikleri Daha Önce Gördünüz mü?

0

Değişik kozmetikler raflarda yerini çoktan aldı, acaba kaç kişi kullanmıştır ?

Alışverişte nedense daha önce kullanıp memnun kaldığımız ürünleri seçeriz. Değişik görünen, tuhaf gelen ürünler çok tercih etmeyiz.

Oysa hem içerikleri hem de işlevsellikleriyle ön plana çıkan bu ürünleri denemelisiniz.

Raen Bitkisel Türk Kahvesi Şampuanı; kahvenin olumlu canlandırıcı etkisini cansız saçları kendine getirmek  için de kullanabiliriz. Cildin pH’ını dengede tutan antioksidan içerikli kahve sayesinde, kafeinin saçı parlatan ve saçın ana maddesini uyararak uzamasını sağlayan bu şampuanı kullanabilirsiniz.

türkkahvesişampuanı

Splat Special Blackwood, Siyah Diş Macunu cesur bir seçim gibi görünüyor. Diş macununa rengini veren Karelya huş ağacı kömürünün dişleri beyazlatıcı ve kokuyu hapsedici özelliği var. Huş ağacı kömürü uzun zamandır bakterileri ve bakteriyel toksinleri nötralize etmek için kullanılıyor. Gratis mağazalarında bulabilirsiniz.

siyahdişmacunu

Prozinc Quinoa, Kinoalı Saç Bakım maskesi içerdiği kinoa yağı, güneş ışınlarından koruyan UVB filtresi, E vitamini yağı ve keratin ile boyayı saça hapsediyor. Saçın parlak ve yumuşak olmasını sağlıyor. Düzleştirici ve fönün termal ısısından saçları koruyor. Özellikle saçındaki boyanın hızlı akmasından ve solgun saçlardan şikayetçi olanların denemesini öneriyoruz. Eczanelerde bulabilirsiniz.

prozinckinoalısaçmaskesi

 

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın