Biraz da Güzellik Üzerine Konuşalım

0

• 30’lu yaşları devirdik artık, cilt problemleri ve gençleşme isteğimiz şiddetle başladı. (rakamlarla oynamak zorundayız kentli erkekler de yazılarımızı okuyabilir,ve keşke okusalar:) ) Bu esnada gözümüze çarpan yeni bir uygulama “organik lifting”. Herhangi bir yan etkisi olmayan, kesme biçme işlemi yapılmadan, vücudun erittiği cerrahi ameliyat iplerinin cilde yerleştirmesiyle yapılıyor. Sadece yüz germe için değil, göğüs ve kalça kaldırma, kol ve bacak içleri de bu yöntemle toparlanabiliyor.İpler 300 gün içinde erirken, etkisi iki yıla kadar devam ediyor. Botokstan daha uzun zaman etkisini gösteriyor ve iyileşme süresi de gerektirmiyor.

yüzgerme

• Limonun faydalarından yararlanmayı biliyor musunuz?
 Antibakteriyel özelliği ile sivilceleri iyileştirip siyah noktaları azaltıyor. Limonu kesip sulu kısmını yüzünüze sürün, siyah noktalar için de limonun üzerine bal damlatıp cildinize sürün.
 Tırnaklarınız için faydalı, zeytinyağını limon suyuyla karıştırıp tırnaklarınıza masaj yapın. Sararma ve kırılmaya karşı etkili oluyor.
 Dudaklarınızı limonla ovarsanız, ölü deri hücrelerinden kurtulursunuz.
 Leke ve yara izlerinin rengini açıyor, sadece küçük yaralarda yakacağı için kullanmayın.
 Dişleriniz için, limonu kabartma tozu ile karıştırıp dişlerinize sürün. Birkaç dakika bekletip fırçalayın, beyazlamasına yardımcı oluyor.

limon2

• Güzel olalım derken aşırıya kaçarsanız ve erkekler kadınlarda nelerden hoşlanmıyor derseniz;
 Gür ve koyu kaşlar fazlasıyla maskülen ve sert göründüğü için nefret ediyorlar.
 Kısa saçlar yerine, uzun ve dalgalı saçlardan, atkuyruğu ve kahküllerden hoşlanıyorlar.
 Dudaklarınızda yapışkan görünümlü dudak parlatıcıları itici geliyor.Yumuşak tonlarda ve hafif parlatıcılı rujlar daha çekici geliyor.
 Siyah ve füme tonlardaki dumanlı makyaj modasından hoşlanmıyorlar. Kahve ve eflatun daha çekici geliyor.
 Kalın çekilmiş eye liner’ları da zevksiz buluyorlar.

makyaj15

• 2014 yılı, tırnaklarda yaratıcılık zamanı. Kamuflaj tonlarının hakim olduğu “army” trendi, koyu tonlardaki “grunge” tırnaklar, tırnak uçlarının sivrildiği stiletto trendi, kısa küt tırnaklar, yarım ay manikürü, metalik renk geçişi, renkli hayvan motifleriyle etnik desenler ve siyah beyaz tırnakları yeni sezonda sık sık göreceğiz.

oje5

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın