Bilim Güzelliğin Hizmetinde.İşte Yeni Ürünler…

0

Piyasaya çıkan yeni ürünler elbette yeni teknolojiler içeriyor. Hepsi kadınlar için…

1. Fendi’nin yeni parfümü L’acquarossa’yı denemelisiniz. Kırmızı rengiyle feminenliğin ve tutkunun rengini çağrıştırıyor. Kırmızı, yani “rossa” parfümün adında var, aynı zamanda Roma demek. Acqua kelimesi de hayat kaynağı ve kadınsılığın sembolü olan su anlamına geliyor. Turunçgil notalarıyla (Sicilya mandalini, bergamot ve erik akoru) açılan parfümde bir süre sonra çiçeksi notalar yükselişe geçiyor. Mine çiçeği, manolya, Isparta gülü ve portakal çiçeği notalarının etkileyici kombinasyonu kokunun kalbine doğru indikçe odunsu akorlarla zenginleşiyor. Kırmızı sedir, Endonezya paçulisi ve misk akorları parfüme kalıcı, lüks bir etki katıyor.

fendi

2. Transvital’in yeni anti-aging formüllü serumu cildi yeniliyor ve yeniden yapılandırıyor. Lift Eye Contour, Raidance Mask ve Anti-Age Extra Lift Eye Serum yaşlanmanın etkileriyle savaşıyor.

transvital

3. Collistar’ın aromaterapik etkili ürünü Anti Water Talasso Scrub deniztuzu, şeker kamışı,esansiyel yağlar ve baharat içerikleriyle selülitlerle savaşıp, cildi canlandırıyor. Anti-water özelliği de vücuttaki ödemin atılmasını sağlıyor.

deniztuzu

4. TCA Studio Make-up, profesyonel bir makyaj markası. Nail Color ürünü 64 farklı ürün yelpazesine sahip, uzun süre kalıcı özelliği de var.

oje6

5. Benefit Cosmetics’in yeni makyaj bazı Stay Flawless ile makyajınız 15 saat boyunca kalıcı oluyor. Makyaj mıknatısı görevi gören bu ürünü sürdükten sonra uygulayacağınız fondöten veya pudra sizi mutlu edecek.

benefit

6. Shiseido’nun yeni ürünü Bio-Performance Super Corrective Eye Cream, göz bölgesindeki cildin esnekliğini yeniden kazanmasına yardım ediyor. Üründe, doğrudan hassas göz bölgesinde cildi içeriden dolgunlaştıran hyalüronik asit etkisinde özel bir teknoloji kullanılmış.

Shiseido1

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın