Beyonce Büyüledi, Adele Ödülleri Topladı…

0

Müzik dünyasının en önemli ödülleri arasında yer alan Grammy sahiplerini çok renkli bir törenle buldu. Törende iki isim ön plandaydı.

Gecenin yıldızı, tartışmasız olarak Beyonce oldu. Geçtiğimiz günlerde ikiz bebek beklediğini açıklayan Beyonce “Lemonade” albümünden hazırladığı gösterisiyle izleyenleri büyüledi. Beyonce, şarkılarını anneler, kadınlar ve çocuklar için söyledi.

Şarkıları ve gösterisi ile kadınlığı öne çıkaran bir hikâye anlatan yıldızın kostümü de göz kamaştırıcıydı.

Ve Adele… Adele, geçen yıl yaşamını yitiren ünlü müzisyen George Michael’i anmak için “fastlove” isimli şarkıyı seslendirdi. Ancak işler pek de planladığı gibi gitmedi.  Şarkının tam orta yerinde sesini ayarlayamayan Adele, hem ağzından bir küfür kaçırdı hem de izleyicilerden özür dileyerek şarkıya yeniden başladı

 

Ödüllerin açıklanmasıyla Adele tarihi bir başarıya imza attı.” 25” adlı albümüyle , Yılın Şarkısı, Yılın Kaydı, En İyi Pop Solo Performans, Yılın Albümü ve En İyi Pop Vokal Albüm olmak üzere toplamda beş ödülün sahibi oldu.

Ancak Adele,  Yılın Albümü Ödülü için Beyonce’nin “Lemonade” albümünün kendisininkinden daha iyi olduğunu söyledi ve ödülünü ikiye bölüp, diğer parçasını Beyonce’ye verdi.

 

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın