Bay Doğru’yu Buldunuz mu?

0

Hayat dediğiniz zamana neler sığdırılmaz ki? Doğum,aşk, evlilik,çocuk ve kaçınılmaz son ölüm. Yaşadığınız süre ne olursa olsun, yaşanacak her şey sizler için, hem de iyisiyle kötüsüyle.
Hayatın olmazlarındandır aşık olmak, sevmek. Doğru adamı buldunuz mu, yoksa sürekli yanlış erkekleri bulup hataya devam edenlerden misiniz, arayışınız bir türlü bitmiyor mu?
Yaşadığınız ilişkileri gözünüzün önüne getirin, devamlılığı ya da bitmesi sizin elinizdedir bunların, kader ve şans unsurlarını bir yana bırakın. Eğer, sevdiğiniz erkekler birer birer sizden uzaklaşıyorsa, kadere ya da şansa topu atmadan önce biraz düşünmeniz gerekiyor.
Gençlik yıllarınızdan gelir bazı alışkanlıklar. Kendinizi yeteri kadar beğenmezseniz, kimsenin size bakmayacağını düşünürsünüz. Yaşınız ilerledikçe, anlarsınız ki hata sizde, denemediniz ki ona yanaşmayı. Sahayı başkalarına bıraktınız, belki de hayatınızın en büyük aşkını kaçırdınız. Sonra bir de bakarsınız, kendinizi ona layık görmediğiniz adam çok sıradan birliktelikler yaşamış.

aşk2
Önemli olan, kendinizi sorgulamanız doğru erkeği ararken;
•Kendinize çok güvenip de sevdiğiniz adamın beğenmediğiniz yönlerini değiştirmeye kalkarsanız, ilişkinizin bitmesine hazırlıklı olun.
•Tam tersi, öz güveniniz yoksa bir ilişkide, kolay kolay beğenilmediğinizi düşünüyorsanız erkekleri yine kaçırırsınız. Önce, kendinizi beğenin ve sevin. Sevilmeyi hak ettiğinizi düşünmezseniz, dişiliğinizi, saygınızı, zekanızı ve ruhunuzun güzelliğini mahvetmiş olursunuz.
Her iki uç noktada da sizi bekleyen yalnızlık ve mutsuzluk olur. Değişime kendinizden başlayın, erkeklerden değil. Yanlış erkeklerden vazgeçip, aradığınız doğru erkeği bulmanız daha kolay olacak inanın.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın