Bakım ve Güzellik Dünyasından Haberler

0

Yenilikler ile bakım daha keyifli hale geliyor. Kozmetiklerin arasında gezerken bu ürünlere de bir bakın, içlerinden vazgeçemeyecekleriniz olacak.

L’Oreal Paris Studio “Pro heat it” şekillendirici serisinin gözde ürünü Hot&Go; bu akıllı ürün kurutmadan önce saça uygulanıyor. Saçları hızla kurutup kalıcı şekil veriyor.

L'Oreal Paris Studio hot and go

Physicians Formula Cushion fondöten hem kolay taşınır hem de rahat uygulanan pratik bir ürün. SPF 50 güneş korumalı, mineral bazlı ve antioksidanlı olan fondöten koruyor, renklendiriyor ve onarıyor.

Physicians Formula Cushion fondöten

Collistar Collagen + Hyaluronic Acid içerikli serum;  güneşten etkilenen dekolte ve göğüs bölgesi için ideal bakım sağlıyor.

Collistar Collagen + Hyaluronic Acid serum

Pink by Pure Beauty Pudding Cream nemlendirici krem nem dengesini sağlayarak cildin esnekliğini artıryor. İçeriğinde Alp gülleri, aktif doğal aydınlatıcılar ve pembe çiçek özleri alan nemlendiriciyi Watsons’da bulabilirsiniz.

Pink by Pure Beauty Pudding Cream

“Luna Iris” sadece göz çevresinde kullanılan bir masaj aleti; torbalanmalar, koyu göz altları, ince mimik kırışıklıkları üzerinde genç ve canlı bakışlar vaadediyor. Silikon tasarımlı çok pratik olan aleti kullanarak göz kreminin emilimini artırıyorsunuz.

Luna Iris

 

 

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın