Baharda Güzellik Dünyasından Haberler

0

Doğal halinizden vazgeçmeden bakımlı olup güzelliği yakalayabilirsiniz. Size bu yolculukta eşlik edecek birçok yenilik var.

Bakım kremi Egyptian Magic artık Türkiye’de…Tüm yüze nemlendirici olarak da uygulanan krem cilt eşitsizlikleri ve gözaltı torbalarına iyi geliyormuş. Sedef hastalığı ve egzama için de önerilen kremi birçok ünlü isim kullanıyor.

egyptianmagiccream

Chanel Rouge Coco Lips&Nails ojeleri tırnaklarda varla yok arasında nude rengi sevenlerin vazgeçilmezi olacak. Özellikle Organdi isimli pembe-bej ojesini denemelisiniz.

chanellipsandnails

The Organic Pharmacy Virgin Cold Pressed Rose Hip Oil; cilde sağlık veren bir bakım yağı, yaşlandıkça doğal ışıltısını kaybeden yüzünüze elmacık kemiklerinin üzerine birkaç damla sürerek canlandırın. Fazla sürmeyin ki sivilcelerle uğraşmak zorunda kalmayın.

theorganicpharmacy

Shiseido Pure Naturel Intensive Revitalizing Face yüz maskesinin içeriğinde retinol bulunuyor. Retinol özellikle gece kullanıldığında etkili olan, kolajen üretimini ve doğal hücre üretimini destekleyerek cildi sıkılaştıran bir madde. Aynı zamanda çizgi ve lekelerin görünümünü de azaltıyor.

shiseidogözmaskesi

Dermotec Labaratuarları’nın  geliştirdiği Prozinc Women Şampuan; işlem görmüş saçları içerdiği phytokeratin ve bitkisel kompleks ile saçı besleyip koruyor. Özel geliştirilen ipek proteinleri ile saçı nemlendirip canlandırıyor. Kepek önleyici aktifleri sayesinde saç derisindeki hassasiyeti ve kepek oluşumunu engelliyor.

prozinc-woman

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın