Ay Burcunuzda İken Neler Oluyor ?

0

 

Ay’ın durumuna göre ruh haliniz, enerjiniz, zihinsel ve bedensel etkileşiminiz değişiyor. Ay yaklaşık 29,5 günde bir güneşle burçlar kuşağında aynı pozisyona geldiğinde yeni ay yani hilal gerçekleşiyor. Yeni ay, yeni bir dönemin başlangıcı demek. Bu 29,5 günlük turda, 12 her burçta 2,5 gün kalıyor.
Yeni ay ve dolunay insanların hayatını etkiliyor. Yeni ay zamanı doğanlar, yeni başlangıçlar yapacak cesarete sahip ancak çabuk sıkılıyorlar.Dolunay zamanı doğanlar da hayatındaki her şeyi net olarak görüyor ve gerilimi arttıran bir hayat tarzları var.
Mavi ay da ayrı bir kavram. Her ayın içinde bir yeni ay bir de dolunay var. Ancak yılda bir kez, aynı ayın içinde iki defa dolunay oluyor. Yani bir burçta iki kez dolunay gerçekleşiyor, ikincinin adına “Mavi Ay” deniyor. Çok güçlü bir enerji taşıyan bu dönem,istek ve beklentilerimizi destekliyor.
Burcunuz ne olursa olsun, içinde bulunulan ay hangi burcu temsil ediyorsa Ay da o burçta olduğu için etkilerini hissediyorsunuz.

Ay Taktiklerine göre, hayatınızı belirleyebilirsiniz diyor astrologlar… Ay burcunuzda bulunduğunda size olan etkileri değişiyor.
Ay İkizler’de iken anlaşma ve sözleşmeler imza atmak iyi sonuç verir.
Ay Kova’da iken geleceğe yönelik sorumluluk, proje ve fikirler daha fazladır, iş hayatınız daha aktiftir. Kariyer ve terfi zamanıdır.
Ay Boğa’da iken kazanç ve yatırım yapmaya odaklanırsınız. Çalışmak ve maddi karşılığını almak zamanıdır.
Ay Terazi’deyken iş görüşmeleri ve önemli toplantılar için uygundur. Karşınızdakileri ikna ederek koşullarınızı kabul ettirebilirsiniz.


burç4
Ay Oğlak ve Başak’ta iken eleştirileri mantığınızla alırsınız. Görünenden çok hissedilen şekilde değerlendirerek kazançlı çıkarsınız yani kalbinizin sesini dinleyin.
Ay Koç ve Akrep’te iken kıskançlıklar artar, tutkular yoğunlaşır. Gereksiz sorgulardan ve kıskançlığı arttırmaktan kaçının.

Ay Balık’ta iken affetme zamanıdır. Kırık kalpler de bu dönemde tamir edilebilir.

Ay Yengeç, Balık ve Akrep’te iken bahçe düzenleme, ağaç ve çiçek yetiştirmek için verimli zamandır.
Ay Boğa, Başak ve Oğlak’ta iken çiçeklere yeni toprak eklemek, toprakları havalandırmak için doğru zamandır.

ay3

Ay Kova ve Yay’da iken daha mutlu ve pozitif olunur. Yay’dayken kolay üzülmeyeceğiniz, umut dolu, keyifli ve eğlenceli bir dönem olur. Hayattan keyif alma zamanıdır.
Ay Akrep’te iken dikkatinizi toplayacak enerjiniz vardır, uzun zamandır bulamadığınız, kaybettiğiniz eşya, evrak gibi şeyler ortaya çıkar.
Ay Boğa, Aslan ve Terazi’de iken romantizm zamanıdır. Aşk ve ilişkiler olumlu etkilenir.
Ay Boğa, Yengeç, Aslan ve Terazi’de iken tam evlenme zamanıdır, size şans getirir.
Ay İkizler, Kova ve Terazi’de iken itiraflar, teklifler, söyleyemediğiniz evet ve hayırlar geride kalır, tam zamanıdır.

 

 

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın