Angelina Jolie ve Brad Pitt Boşanıyor…

0

Son yıllarda haklarında en çok konuşulan, en çok fotoğraflanan çift Angelina Jolie ve Brad Pitt’in boşanacağı açıklandı. Açıklama Jolie’nin avukatından geldi.

Angelina Jolie’nin avukatı, evliliğin sona erdirilmesi için yasal girişimleri başlattıklarını ve tarafların boşanma kararını “ailenin sağlığı” nedeniyle aldıklarını söyledi.

Angelina Jolie ile Brad Pitt 2005 yılından bu yana birliktelerdi. 2012 yılında ise Fransa’da bir çiftlikte basının alınmadığı düğün töreniyle evlendiler.

jolie-pitt 2014'de evlendi

Jolie-Pitt çiftinin Maddox, Pax, Zahara, Shiloh ve ikizler Knox ile Vivienne olmak üzere altı çocuğu var

Angelina Jolie’nin çocukların velayetini almak üzere mahkemeye başvurduğu da gelen haberler arasında. Jolie, eşinden maddi yardım talebinde bulunmamış.

Boşanan çift, Jolie- Pitt olunca magazin basınında bin bir iddiaya rastlanıyor. Üzerinde en çok konuşulan konu, Brad Pitt’in öfke kontrolünü sağlayamaması ve bundan çiftin çocuklarının olumsuz yönde etkilediği iddiası. Brad Pitt’in uyuşturucu madde ve alkol kullanımı da dillendirilen sorunlar arasında.

Angelina Jolie

Ayrıca çiftin çocukların yetiştirilmesi konusunda derin görüş ayrılıkları yaşadıkları söyleniyor.

Ünlü çiftin yakınları boşanma kararında üçüncü bir kişinin varlığının söz konusu olmadığını ısrarla söyleseler de Brad Pitt ile son filmi   Allied’da başrolü paylaştığı  Marion Cotillard arasında bir yakınlaşma olduğu da iddia ediliyor. Boşanma konusunda ne Angelina Jolie ne de Brad Pitt sorulara cevap veriyor.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın